Witryna 1DS + Komoda 1D Afrodyta Mebin

Witryna 1DS + Komoda 1D Afrodyta Mebin
search
  • Witryna 1DS + Komoda 1D Afrodyta Mebin
  • Witryna 1DS + Komoda 1D Afrodyta Mebin
Przepiękna witryna z komodą firmy Mebin posiadająca parę przeszklonych drzwi, oraz pojemną szafkę. Stanowi element klasycznej kolekcji Afrodyta.

szerokość: 68 cm wysokość: 202 cm głębokość: 60 cm

AFRODYTA Witryna narożna 1DS + Komoda narożna 1D Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa. 

Meble narożne sprawdzą się w trudnych do zagospodarowania wnętrzach. Zarówno niewielka narożna komoda jak i narożna witryna z kolekcji Afrodyta mogą również stać się stylowym uzupełnieniem aranżacji w jadalni lub pokoju dziennym. Komoda posiada pojedynczy zaokrąglony front, a witryna zaokrąglony, przeszklony front. Ich klasyczny charakter podkreślają fantazyjne frezowania i przetłoczenia. Komoda została wykonana w okleinie naturalnej z elementami litego drewna. Strona otwierania drzwiczek: lewa. Oświetlenie LED dla półek w komplecie.

WYMIARY:

Szerokość:   68 cm
Głębokość:   60 cm
Wysokość:   202 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane/szkło
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 

PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
68
Wysokość
202
Głębokość
60
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :