Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin

Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin
search
  • Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin
  • Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin
Klasyczna Komoda narożna Afrodyta 1D producenta Mebin Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin. Komoda posiada drzwiczki,a jej górna część może służyć jako półka.

szerokość: 62 cm wysokość: 89 cm głębokość: 59 cm

Komoda narożna AFRODYTA 1D Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa. 

Meble narożne sprawdzą się w trudnych do zagospodarowania wnętrzach. Niewielka narożna komoda z kolekcji Afrodyta może również stać się stylowym uzupełnieniem aranżacji w jadalni lub pokoju dziennym. Mebel posiada pojedynczy zaokrąglony front. Jego klasyczny charakter podkreślają fantazyjne frezowania i przetłoczenia. Komoda została wykonana w okleinie naturalnej z elementami litego drewna. Strona otwierania drzwiczek: lewa.

WYMIARY:
Szerokość:  62 cm
Głębokość:  59 cm
Wysokość:   89 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 

PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
62
Wysokość
89
Głębokość
59
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :