Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin
search
  • Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin
  • Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin

Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin

Klasyczna Komoda narożna Afrodyta 1D producenta Mebin Komoda narożna Afrodyta 1D Mebin. Komoda posiada drzwiczki,a jej górna część może służyć jako półka.

szerokość: 62 cm wysokość: 89 cm głębokość: 59 cm

Komoda narożna AFRODYTA 1D Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa. 

Meble narożne sprawdzą się w trudnych do zagospodarowania wnętrzach. Niewielka narożna komoda z kolekcji Afrodyta może również stać się stylowym uzupełnieniem aranżacji w jadalni lub pokoju dziennym. Mebel posiada pojedynczy zaokrąglony front. Jego klasyczny charakter podkreślają fantazyjne frezowania i przetłoczenia. Komoda została wykonana w okleinie naturalnej z elementami litego drewna. Strona otwierania drzwiczek: lewa.

WYMIARY:
Szerokość:  62 cm
Głębokość:  59 cm
Wysokość:   89 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 

PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
62
Wysokość
89
Głębokość
59
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :