Filtry

Cena

0,00 zł - 4 740,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

0 - 205

Szerokość

25 - 220

Wysokość

20 - 220

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor korpusu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor dekoru

Pokaż wszystko Ukryj

Funkcja rozkładania

Filtruj

Kategoria: Regały

Jest 284 produktów.

Pokazano 1-36 z 284 pozycji

Wśród najbardziej funkcjonalnych mebli z pewnością należy wymienić regały. Występujące w wersjach o różnorodnych wymiarach i dające szerokie możliwości przechowywania dowolnych rzeczy, są potrzebne w każdym domu. Centrum Meblowe Szczawnicka DOMAR ma w swojej ofercie liczne wersje regałów o zróżnicowanych wzorach. Dostępne są modele wąskie i szerokie, składające się z samych półek, bądź z półek, szuflad i szafek. Taki wybór daje Klientowi możliwość precyzyjnego dopasowania regału do własnych oczekiwań. Proponowane są zarówno regały klasyczne, jak i te o bardziej nowoczesnym designie. Nie ma więc problemu ze znalezieniem mebla, który atrakcyjnie połączy się z dowolnym wystrojem wnętrza.

Najwygodniejszy system przechowywania

Ze względu na konstrukcję klasycznego regału, jest to mebel o nieprzeciętnej użyteczności. Ograniczone wzornictwo regałów sprawia, że maksimum miejsca przeznaczone jest do przechowywania różnych rzeczy. Minimum zabudowy i maksimum przestrzeni użytkowej sprawia, że regały są nieocenionym elementem wyposażenia garderoby, pokoju młodzieżowego, biura. W zależności od fasonu i materiału wykonania, regał można wstawić do każdego pomieszczenia, z łazienką i sypialnią włącznie. Prosty fason tych mebli sprawia, że dobrze wyglądają ustawione obok siebie.

Komfort przechowywania rzeczy w regale wynika z jego wszechstronności. Półki umożliwiają ustawienie książek, płyt i wszelkich przedmiotów wykonanych z łatwo tłukących się materiałów. Szuflady są dobre na niewielkie rzeczy, a szafki idealnie nadają się na przechowywanie złożonych ubrań, dokumentów i wszystkiego, co nie mieści się w innych miejscach. Lista przedmiotów, które można bezpiecznie przechowywać w regałach, jest praktycznie nieograniczona, co sprzyja zachowaniu porządku. Nie ma przy tym problemu ze znalezieniem regału idealnie celującego w indywidualne wymagania.

Regały do różnych pomieszczeń

Oferta Centrum Meblowego Domar Szczawnicka obfituje w uniwersalne modele regałów, które równie dobrze sprawdzą się w pokoju młodzieżowym, biurze, jak i w sypialni. Proste bryły z zachowawczym wzornictwem mają pełnić rolę typowo funkcjonalną. Ich klasyczna kolorystyka (biel, czerń, odcienie drewna) pasuje do każdego pomieszczenia i naturalnie połączy się z dowolnym umeblowaniem. Wersje regałów z licznymi półkami będą dobrze wyglądały w salonie, gdy wypełni się je książkami. Nadadzą się także do domowej biblioteczki lub gabinetu. Niemniej, mogą okazać się przydatne nawet w garażu, w którym chce się zachować czystość i porządek.

Dostępne są również oryginalne regały, o nieprzeciętnej estetyce wykonania. Należą do nich modele na profilowanych nóżkach, meble narożne oraz wersje skośne, w których jeden bok połączony jest z drugim pod wyraźnym kątem. Te wersje doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie ciekawie będą wyglądały w aranżacjach z geometrycznymi i minimalistycznymi wykończeniami. Nadają się do biura lub pokoju młodzieżowego. Ich nietypowy design odmieni nawet klasycznie urządzone pomieszczenie.

Nieprzeciętna jakość i funkcjonalność

Regały oferowane przez Centrum Meblowe Szczawnicka DOMAR wykonane są z mocnych materiałów, które zapewniają im nieprzeciętną trwałość. Najlepsze gatunki drewna, trwałe wykończenia stalowe, mocne łączenia - wszystkie te elementy decydują o odporności regałów i pozwalają na ich długotrwałe użytkowanie. Dodatkową zaletą są niecodzienne rozwiązania, jakie zastosowano w niektórych modelach. Część regałów ma wbudowane oświetlenie. To opcja świetna nie tylko ze względu na rozjaśnienie przedmiotów przechowywanych w regale, ale też z uwagi na specyficzny, kameralny klimat, jaki się uzyskuje w pomieszczeniu.

Ciekawą propozycją jest również oryginalne regały wiszące. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowano ofertę regałów, które można personalizować. Przy zakupie niektórych modeli można zadecydować o kolorze frontów i korpusu. Do wyboru są kolory z listy, którą udostępnia sprzedawca. Dzięki temu, regał może być optymalnie dobrany do konkretnego wnętrza i zgodny z gustem Kupującego.