Filtry

Cena

645,00 zł - 2 775,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

35 - 50

Szerokość

175 - 325

Wysokość

100 - 225

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor korpusu

Kolor dekoru

Filtruj

Kategoria: Meblościanki

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-36 z 39 pozycji

Wstawiane do mieszkania meble powinny łączyć w sobie funkcjonalność oraz atrakcyjny design. Współczesne meblościanki spełniają oba te warunki. Modele oferowane przez Centrum Meblowe Szczawnicka DOMAR są tego rewelacyjnym przykładem. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno klasyczne meble o wzornictwie pasującym do wnętrz o każdym wystroju, jak i bardziej odważne wersje o modernistycznym fasonie i intrygujących wykończeniach. Można więc znaleźć wzór nadający się do pomieszczenia utrzymanego w dowolnym stylu. W każdym typie oferowanych meblościanek estetyka wykonania idzie w parze z ich nieprzeciętną funkcjonalnością. Zawdzięcza się to przestronnym szafkom, praktycznym półkom, a niekiedy także szufladom, które wchodzą w skład mebla.

Meblościanka, czyli spójność wzornictwa

Największą zaletą meblościanek jest możliwość wygodnego zastąpienia nimi kilku innych mebli. Tworząca zwartą całość, doskonale wpasują się w aranżację całej ściany lub jej znacznej części. W ten sposób estetycznie zapełnią dużą przestrzeń w pomieszczeniu i staną się jego punktem centralnym Jest to rozwiązanie idealne dla osób szukających prostoty. Nie wymaga dobierania kilku odrębnych elementów i zawsze można mieć pewność, że wystrój będzie spójny pod względem stylistycznym. Duże gabaryty meblościanek sprawiają, że zwykle to do nich dobiera się resztę wyposażenia pokoju.

Większość meblościanek ma podobne fasony, układające się w kształt zbliżony do prostokąta, rzadziej kwadratu. Różnice widoczne są dopiero w ich części wewnętrznej. Niemniej, Centrum Meblowe DOMAR oferuje meblościanki o modernistycznym designie, które wykraczają poza ramy tradycyjnego wzornictwa. Przykładem jest linia Hulon o nieregularnych kształtach. Zachowawczy, delikatny wzór tworzy bardzo nietypowy mebel, który ciekawie łączy się z minimalistyczną aranżacją, ale też zachwycająco urozmaici klasyczny wystrój wnętrz.

Nieprzeciętna jakość wykonania

Proponowane przez Centrum Meblowe DOMAR meblościanki przełamują niesprawiedliwe stereotypy dotyczące tego typu elementów umeblowania. Zupełnie nie kojarzą się z dawnymi, tandetnymi fasonami. Wyróżniają się za to nowoczesnymi rozwiązaniami projektowymi, które decydują o ich wyjątkowej jakości i wytrzymałości. Meble nadają się do wieloletniego użytkowania. Zadbano w nich o każdy szczegół. Można mieć nawet pewność, że zamontowane w meblościankach drzwiczki oraz szuflady otwierają się i zamykają sprawnie, a do tego bardzo cicho.

Każda proponowana meblościanka jest wykonana z najlepiej wyselekcjonowanych materiałów. Wykazują one dużą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak naturalna wilgoć w powietrzu i kurz. Niezwykle trwałe łączenia sprawiają, że wszystkie elementy doskonale się trzymają, są wygodne w codziennej eksploatacji i pięknie się prezentują. Dopasowana do aranżacji, nowoczesna meblościanka wprowadza do pomieszczenia ład i harmonię.

Maksymalny komfort organizacji miejsca

Opcje przechowywania rzeczy różnią się w meblościankach w zależności od konkretnego modelu. Najczęstszymi elementami ułatwiającymi organizację miejsca są szafki stojące, szafki wiszące i półki. Zdarza się też, że częścią meblościanki jest regał, szereg szuflad lub szafa. Dostępne są także meblościanki, w których pewne elementy powtarzają się lub w ogóle ich nie ma. Pozwala to dokładnie dopasować wersję do własnych potrzeb. Oczywiście, ilość szafek i półek przekłada się na wielkość całego kompletu, dlatego należy dobierać je również do przestrzeni, jaką się dysponuje.

Przeciętna długość meblościanek wynosi od 250 do 300 cm, ale zdarzają się większe wersje, które sięgają niemal 400 cm. Są przy tym wysokie, bo niejednokrotnie sięgają 200 cm. Oznacza to, że zajmują praktycznie całą ścianę przeciętnego pokoju. Planując zakup takiego zestawu, należy zatem dokładnie zmierzyć pomieszczenie, w którym miałaby się znaleźć meblościanka i dopasować ją nie tyle do swojego gustu, co przede wszystkim, do możliwości przestrzennych wybranego lokum. Warto jednak pamiętać, że pojemność wszystkich elementów znajdujących się w meblościance sprawia, iż w pokoju zbędne są inne szafki.