Filtry

Cena

195,00 zł - 2 100,00 zł

Kolor tapicerki / siedziska

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

40 - 120

Szerokość

35 - 80

Wysokość

40 - 130

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor nóg

Kolor dekoru

Filtruj

Kategoria: Fotele obrotowe

Jest 369 produktów.

Pokazano 1-36 z 369 pozycji

Osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważnym elementem jest odpowiednio dobrane krzesło lub fotel. Zwłaszcza że współcześnie siedzimy nie tylko przy biurku w pracy, ale także w domu przy komputerze. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup komfortowego fotela obrotowego. W ofercie Centrum Meblowego Domar – szczawnicka.pl mamy naprawdę duży wybór nowoczesnych foteli obrotowych. Bez trudu można u nas wybrać najwygodniejszy fotel dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne fotele obrotowe do biurka

Długotrwałe siedzenie w jednej pozycji może skutkować bólem kręgosłupa, a nawet związanymi z tym schorzeniami. Aby temu zapobiec, należy najpierw zadbać o odpowiednią dawkę ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu, natomiast w pracy i w domu zainwestować w odpowiednie fotele obrotowe do biurka. Jeśli spędzamy sporo czasu przy biurku, warto wybrać fotel wyposażony w podłokietniki, oparcie na nich przedramion pozwoli na chwilę relaksu nawet w trakcie intensywnej pracy. Wybierając tapicerowane fotele obrotowe, można spróbować dopasować je do wyposażenia pokoju. Klasyczne duże fotele dostępne są najczęściej w kolorze czarnym lub białym, są też dostępne kolory mniej kojarzące się z tym meblem takie jak czerwony, różowy czy błękitny. Dodatkowo w kolekcji krzeseł obrotowych oferujemy do wyboru pełną paletę barw.

Jeśli chodzi o materiał, z jakiego zostały wykonane nasze fotele obrotowe, to dominują tu wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu materiały syntetyczne oraz niezwykle elegancka i przyjemna w dotyku ekoskóra. Dla miłośników naturalnych materiałów mamy też fotele obrotowe biurowe tapicerowane z przodu miękką, niezwykle gustowną skórą naturalną. Identyczną skórą są pokryte podłokietniki. Dobrze dobrany fotel wygodnie podpiera ciało w części lędźwiowej i piersiowej, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca nie powoduje bólu pleców.

Eleganckie fotele obrotowe na kółkach

Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie fotelu obrotowego do biurka do potrzeb i gabarytów jego głównego użytkownika. W naszym sklepie internetowym można kupić fotele i krzesła obrotowe zarówno dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży i dzieci. W zależności od wzrostu i indywidualnych preferencji można łatwo dopasować sobie wysokość fotela oraz kąt nachylenie oparcia. Dodatkowo w niektórych modelach można regulować głębokość siedziska. Kółka, na których osadzone są fotele, mogą być przystosowane do miękkich powierzchni dywanowych lub do twardych parkietów

Wygodę nawet podczas wielu godzin siedzenia zapewniają nowoczesnym fotelem obrotowym innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jednym z nich jest mechanizm TILT i MULTIBLOCK, czyli mechanizm kołyskowy umożliwiający delikatne bujanie się oraz blokadę w pozycji pionowej i pozycjach odchylonych. Możliwość swobodnego poruszania się podczas pracy sprzyja kreatywnemu myśleniu, warto więc zainwestować w odpowiedni fotel obrotowy pozwalający na pracę w naprawdę komfortowych warunkach. Niektóre z naszych foteli mogą być używane jako fotele gamingowe, dodatkowe wsparcie części szyjnej pozwala wygodnie spędzać czas nawet w trakcie długiej rozgrywki. Ważną kategorią w naszej kolekcji są nowoczesne fotele obrotowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Niewielkie, świetnie wyprofilowane krzesła obrotowe dostępne są w wielu żywych kolorach. Dzięki nim łatwiej będzie nakłonić dzieci do pracy przy biurku.