Szafka Rtv Afrodyta  2D1SZ Mebin
search
  • Szafka Rtv Afrodyta  2D1SZ Mebin

Szafka Rtv Afrodyta 2D1SZ Mebin

Przepiękna szafka RTV firmy Mebin posiadająca dwie półki na sprzęt RTV, dwie pojemne szafki, oraz szufladę. Stanowi element klasycznej kolekcji Afrodyta.

szerokość: 141 cm wysokość: 63 cm głębokość: 50 cm

AFRODYTA RTV 2D1SZ

WYMIARY:
Szerokość:  141  cm
Głębokość:  50 cm
Wysokość:   63  cm 

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Opis

Szerokość
141
Wysokość
63
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :