Filtry
Aktywne filtry

Promocja specjalna

Cena

60,00 zł - 7 425,00 zł

Głębokość

120 - 205

Szerokość

60 - 205

Pokaż/ukryj więcej opcji

Filtruj

Lista produktów marki FDM

Jest 491 produktów.

Pokazano 1-36 z 491 pozycji

Lista produktów marki FDM

Czy jesteś gotowa/-y na złotego medalistę w twoim domu? Zapraszamy na prezentację Fabryki Dobrych Materacy. Marka FDM może pochwalić się nie jednym medalem za doskonale wykonane produkty. Ich podstawowym celem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Niezależnie jaki materac jest ci w tym momencie potrzebny, marka FDM ma go w swojej ofercie.

 

Co możesz zyskać dzięki marce FDM? Wygodny, komfortowy sen. Materace piankowe, materace kokosowe, materace bonellowe, materace kieszeniowe, materace z gryką, materace termoplastyczne i wiele innych typów jest produkowanych w FDM. Staranne wykonanie to jeden z ich atutów. Innowacyjność to ich druga ważna zasada – w dostępnych materacach stosują bezpieczną technologię klejenia HOTMelt, która nie zawiera żadnych składników lotnych ani wody, dzięki temu klej nie wydziela zapachu i jest całkowicie bezpieczny.

 

Jak dobrać odpowiedni materac? Aby rzetelnie podejść do tematu warto zapoznać się z wiedzą dotyczącą stosowanych w materacach rodzajów sprężyn i pianek, czy też zastanowić się w jakiej pozycji najczęściej śpimy. Bardzo istotne są tzw. strefy miękkości materaca oraz dobór właściwego stelaża. Fabryka Dobrych Materacy chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię w tej kwestii pytania.