Szafa Afrodyta 3D Mebin

Szafa Afrodyta  3D Mebin
search
  • Szafa Afrodyta  3D Mebin
  • Szafa Afrodyta  3D Mebin
Szafa Afrodyta 3D producenta Mebin występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna. Boczne części dzielą się na górne i dolne drzwi,ale z obu stron drzwiczki skrywają 6półek. W środkowej części na górze mamy półkę,a pod nią drążek ubraniowy,a w dolnej części została umieszczona szuflada.

szerokość: 135 cm wysokość: 206 cm głębokość: 65 cm

AFRODYTA Szafa 3D

WYMIARY:
Szerokość:  135 cm
Głębokość:  65 cm
Wysokość:   206 cm 

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Opis

Szerokość
135
Wysokość
206
Głębokość
65
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :