Odwiedź nasz salon z Google Maps
 

 

Poznański DOMAR S.A. to nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo handlowo usługowe. Jesteśmy obecni na rynku od 1991 roku. Dojrzali klienci pamiętają naszych poprzedników - firmy WPHW i DOMAR. Wspólnie mamy już 70 lat doświadczenia w sprzedaży oraz w zarządzaniu nieruchomościami.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z Wielkopolski - MEBLI, sprzętu RTV i AGD, a w wybranych sklepach także lamp, artykułów elektrotechnicznych, firan, porcelany użytkowej. DOMAR S.A. jest największym regionalnym sprzedawcą mebli oraz sprzetu AGD i RTV. Posiadamy własne Centrum Logistyczne w Poznaniu, dla wygody klientów zapewniamy transport, ułatwiamy kontakt z serwisem reklamacyjnym.

DOMAR S.A. jest właścicielem kilkunastu pawilonów handlowych, dwóch budynków administracyjno - biurowych o bardzo dobrej lokalizacji, m.in. w centrum Poznania oraz kilku baz magazynowych o dużej powierzchni. Część tych obiektów jest przedmiotem usług wynajmu.

Nazwa Spółki i logo DOMAR S.A. zostały zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP. Poznański DOMAR jest właścicielem nowej marki handlowej szczawnicka.pl, która stworzona została do popularyzacji sprzedaży mebli i samego DOMAR-u w Internecie.

DOMAR zdobył wiele tytułów i dyplomów za osiągnięcia handlowe oraz za całokształt współpracy. Tytuły i wyróżnienia  nie są przypadkowe. Wytrwałość  i dążenie do  wyznaczonego celu  są dostrzegane  i doceniane przez klientów oraz naszych partnerów. Przykładem  tego jest między innymi fakt, że  nasze Centrum Meblowe –  zdobyło prestiżowy tytuł Salonu Roku 2006, 2007, 2008 i 2009

Jesteśmy właścicielem nazwy i logo DOMAR S.A. co potwierdza m.in. rejestracja w Urzędzie Patentowym RP. Posiadamy również prawo do posługiwania się nazwą SZCZAWNICKA.PL, traktujemy ją jako nazwę własną naszego Centrum Meblowego, które znajduje się w Poznaniu właśnie przy ulicy Szczawnickiej 4.