Podkategorie

Filtry

Cena

0,00 zł - 5 475,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor tapicerki / siedziska

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor blatu

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

0 - 115

Szerokość

35 - 225

Wysokość

5 - 230

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kształt blatu

Kolor nóg

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor korpusu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor dekoru

Pokaż wszystko Ukryj

Funkcja rozkładania

Filtruj

Kategoria: Meble biurowe

Jest 353 produktów.

Pokazano 1-36 z 353 pozycji

Meble biurowe to specyficzna kategoria wyrobów, która oprócz funkcjonalności musi również pełnić funkcję wizerunkową. Meble są również często i długotrwale eksploatowane, wobec czego muszą być bardzo wytrzymałe i solidne. To na pracodawcy spoczywa obowiązek przygotowania komfortowego stanowiska pracy, tak by pracownik był jak najbardziej efektywny i wydajny, a swoje obowiązki wykonywał szybko i starannie. W Centrum Meblowym Domar - szczawnicka.pl znajdziesz biurka, kontenery, krzesła obrotowe, półki, regały, szafy oraz witryny, które pomogą Ci w stworzeniu wyjątkowego, funkcjonalnego i przyjaznego pracownikom biura.

Meble biurowe, które zwiększą zyski Twojej firmy

Zastanawiasz się jak to możliwe, by meble biurowe zwiększyły zyski Twojej firmy? W Centrum Meblowym Domar - szczawnicka.pl nabyć możesz jedynie wysokiej jakości meble biurowe, które są zgodne z zasadami ergonomii czy komfortu wielogodzinnej pracy. Pracownik, który ma zapewnione odpowiednie warunki jest o wiele wydajniejszy i efektywniejszy w swojej pracy, niż osoba, którą boli kręgosłup, odcinek lędźwiowy, drętwieją nogi czy musi ciągle szukać potrzebnych dokumentów lub akcesoriów biurowych.

Dobra organizacja pracy to przede wszystkim wysokiej jakości meble biurowe ułożone w taki sposób, by przestrzeń była funkcjonalna i dostosowana do specyficznej działalności Twojej firmy. Zanim zamówisz konkretne produkty, rozważ ile przewidujesz stanowisk pracy. Na tej podstawie ustal ile zamówisz kontenerków, biurek i krzeseł obrotowych. Pozostałą przestrzeń zagospodaruj na regały, szafy, półki oraz witryny. Sprawdź cały nasz asortyment bazujący na takich producentach jak: Bog Fran meble i kuchnie, Bogatti, Bydgoskie Meble, Dąb Gdynia, Forte Meble, Gała Meble, HM Helvetia Meble - Wieruszów, Krysiak Meble, Lenart, Mebin, Paged Meble, Restol, Signal Meble, Szynaka Meble oraz Wójcik Meble.

Biurka i krzesła obrotowe podstawą każdego stanowiska pracy

Funkcjonalna przestrzeń biurowa to przede wszystkim dwa podstawowe elementy takie jak przestronne biurko, na którym zmieścisz laptopa, dokumenty, segregatory czy przybory biurowe. Trwała konstrukcja z idealną ilością szuflad będzie inwestycją na długie lata. Wśród proponowanych modeli znajdziesz stylizowane na starodawne biurka biurowe wzbogacone o przyciągające wzrok uchwyty oraz nowoczesne, minimalistyczne w formie biurka w białej kolorystyce optycznie powiększającej wnętrze.

Drugim elementem będącym bazą do tworzenia przestrzeni biurowej jest krzesło obrotowe. To od niego zależy czy pracownikowi będzie pracowało się komfortowo. Wyprofilowane oparcia, wygodne szerokie siedziska wzbogacone o podłokietniki i przewiewną tkaninę to zapewnienie doskonałych warunków pracy zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Bez obawy zestawisz je z każdym biurkiem a dzięki regulowanej wysokości, każdy użytkownik dostosuje parametry krzesła do własnych upodobań i wzrostu.

Regały i półki sposobem na estetyczną ekspozycję najważniejszych elementów

Ekspozycja zarówno segregatorów z dokumentami, jak i elementów dekoracyjnych biura jest niezwykle ważna wizerunkowo. Czysta, estetyczna przestrzeń przyciągnie do Twojego biura nowych klientów, którzy już od progu docenią ład, porządek i dobry styl. Rozwiązaniem pełnym możliwości aranżacyjnych z pewnością są półki. Dowolne konfiguracje, klasyczny lub nowoczesny design i świetne miejsce do ekspozycji firmowych trofeów i dyplomów.

Jeśli w Twoim biurze przechowywana będzie duża ilość dokumentacji, akt i formularzy, koniecznie zainwestuj w regały. Kilka mebli biurowych ustawionych w różnych miejscach wnętrza to funkcjonalność, która zostanie doceniona nie tylko przez Ciebie, ale również Twoich pracowników. Wśród dostępnych wzorów znajdziesz klasyczne meble w kolorze dąb sonoma lub ciemnego brązu, jak również nowoczesne meble biurowe w jasnej kolorystyce, delikatnych bryłach i mocnym akcencie. Estetyczne regały w niestandardowych pomieszczeniach, w których znajduje się wiele biurek, służyć mogą również jako rozdzielenie stanowisk.

Przechowuj bezpiecznie swoje dokumenty w szafach, witrynach i kontenerach od Centrum Meblowego Domar - szczawnicka.pl

Oferta Centrum Meblowego Domar - szczawnicka.pl obfituje w wysokiej jakości meble biurowe. Znajdziesz tu praktyczne kontenery, które staną się świetnym uzupełnieniem biurka. To w nich umieścisz akcesoria biurowe czy dokumenty do późniejszego ułożenia w segregatorach. Zamykane na klucz pozwolą na bezpieczne przechowywanie danych osobowych, tak by osoby postronne nie miały do nich wglądu.

Doskonałym sposobem na uzyskanie estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej bez wątpienia są witryny i pasujące do nich szafy. Każdy mebel już na etapie tworzenia koncepcji został dopracowany w najmniejszym szczególe zapewniając długoletnie użytkowanie bez uszczerbków, zadrapań czy innych uszkodzeń. W zależności od stylistyki, jaka panuje w Twojej firmie możesz postawić na meble biurowe w oryginalnym wybarwieniu nadającemu wnętrzu charakteru lub klasykę, która sprawdza się w każdej przestrzeni. Funkcjonalne modele zamówisz w atrakcyjnej cenie regularnej. Sprawdź również ofertę naszego outletu oraz cykliczną promocję Mebloszok Cenowy.