Szafka Barek Afrodyta 3D 3SZ Mebin

Szafka Barek Afrodyta  3D 3SZ Mebin
search
  • Szafka Barek Afrodyta  3D 3SZ Mebin
Przepiękny barek firmy Mebin posiadający przeszklone drzwi, pojemną szafkę, oraz trzy szuflady. Stanowi element klasycznej kolekcji Afrodyta.

szerokość: 120 cm wysokość: 117 cm głębokość: 50 cm

AFRODYTA  Szafka Barek 3D 3SZ

WYMIARY:
Szerokość:  120  cm
Głębokość:  50 cm
Wysokość:  117  cm 

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Opis

Szerokość
120
Wysokość
117
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :