Komoda Afrodyta 4D 1SZ Mebin

Komoda Afrodyta  4D 1SZ Mebin
search
  • Komoda Afrodyta  4D 1SZ Mebin
  • Komoda Afrodyta  4D 1SZ Mebin
Klasyczna Komoda Afrodyta 4D 1SZ producenta Mebin została wyprodukowana w dwóch kolorach czereśnia patyna i rustikal patyna. Komoda posiada jedną szufladdę,a na obu końcach i pod szufladą znajdują się drzwiczki.

szerokość: 173 cm wysokość: 89 cm głębokość: 53 cm

Komoda AFRODYTA 4D 1SZ Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.
 

Komoda duża 4D1SZ AFRODYTA to sposób na eleganckie zaaranżowanie pokoju dziennego lub jadalni. Ten utrzymany w klasycznej stylistyce mebel przypadnie do gustu nie tylko zwolennikom tradycyjnego designu. Wykonany w całości w okleinie naturalnej posiada ozdobne pilastry z lakierowanego drewna. W środkowej części znajdziesz podwójne drzwiczki i  szeroką szufladę, natomiast w bocznych pojedyncze, zaokrąglone drzwiczki.
Klasyczny charakter komody podkreślają ozdobne frezowania i przetłoczenia oraz elegancka kolorystyka.

WYMIARY:

Szerokość:  173 cm
Głębokość:  53 cm
Wysokość:   89 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 

PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
173
Wysokość
89
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :