Filtry

Cena

0,00 zł - 1 530,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

0 - 100

Szerokość

20 - 225

Wysokość

0 - 200

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor korpusu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor dekoru

Pokaż wszystko Ukryj

Funkcja rozkładania

Kolekcja

Pokaż wszystko Ukryj

Filtruj

Kategoria: Półki

Jest 231 produktów.

Pokazano 1-36 z 231 pozycji

Wśród najbardziej uniwersalnych elementów wyposażenia wnętrz, to półki najprawdopodobniej wiodą prym. Są przydatne w każdym pomieszczeniu, a ich przeróżne formy i rozmiary sprawiają, że praktycznie do każdego miejsca można znaleźć dopasowany model. Centrum Meblowe DOMAR oferuje rozmaite rodzaje półek. Podstawą asortymentu są te proste, klasyczne, przypominające jedynie szeroką listwę przymocowaną do ściany. Nie brakuje jednak półek rozbudowanych, składających się z kilku części, wyposażonych w oświetlenie lub przeznaczonych pod sprzęt RTV. Pozwalają one optymalnie wykorzystywać przestrzeń, a przy okazji wprowadzają ład i harmonię.

Półki przydatne w każdym pomieszczeniu

Prostota i funkcjonalność półek sprawia, że są one elementem przydatnym w każdym pomieszczeniu nie tylko prywatnego domu, ale również w większości innych budynków. Wykorzystuje się je w instytucjach, firmach i zakładach produkcyjnych. Na ich korzyść przemawia minimalizm i wrażenie przestrzenności, jakie sprawiają, dzięki otwartej formie. Choć przypominają szafki, nie mają drzwiczek, więc nie odczuwa się, że zajmują miejsce. Nieskomplikowany sposób zawieszenia półek to ich kolejny atut. Należy podkreślić, że do produkcji półek z oferty DOMAR wykorzystano najlepszej jakości materiały. To dzięki temu są one tak trwałe.

Półki proponowane przez Centrum Meblowe Domar - Szczawnicka.pl dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach, więc można znaleźć kształt i wielkość nadającą się do zamontowania w dowolnym miejscu. Ich lżejsze wersje idealnie pasują do pokoju dziecięcego. Modele wykonane z cienkich desek sprawdzą się tam, gdzie jest niewiele miejsca. Są dobre do salonu lub sypialni. Te masywne doskonale wypełnią dużą przestrzeń, a mogąc udźwignąć ciężary większe od pozostałych półek, sprawdzą się jako miejsce na książki, porcelanę i inne rzeczy, które dużo ważą i wymagają stabilności.

Estetyka wykonania i funkcje dekoracyjne

W naszych salonach meblowych dostępne są półki uniwersalne, o klasycznym profilu oraz te, których design nawiązuje do stylu retro lub do typowego modernizmu. Pozwala to gustownie wkomponować je do wnętrz o różnym wystroju. Niektóre modele są doskonałe do łączenia w komplety. Kilka identycznych sztuk lub szereg półek o różnej długości można zawiesić obok siebie, tworząc zaskakujące kombinacje estetyczne. To opcja szczególnie ciekawa do ustawienia bibelotów i przedmiotów o dużej wartości dekoracyjnej.

Traktowanie półek jako obiektów ozdobnych jest możliwe, dzięki doskonałej jakości ich wykonania. Świetnie wygładzone i dokładnie profilowane, prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Różnorodne wersje kolorystyczne dają natomiast szerokie możliwości ich zastosowania. Poza klasycznymi półkami o naturalnej, drewnianej barwie, w ofercie pojawiają się liczne modele kolorowe. Wspaniale pasują do pokoju dzieci i nastolatków, lecz mogą być też ciekawym dodatkiem do oryginalnych aranżacji salonu, sypialni czy biura.

Półki dopasowane do oczekiwań Klienta

Bogata oferta Centrum Meblowego DOMAR Szczawnicka pozwala znaleźć półkę o parametrach celujących w potrzeby Klienta. W sprzedaży znajdują się modele proste, lekko profilowane, z bokami lub bez. Występują wersje o różnej długości, szerokości i głębokości. Proponowane są też półki w wersji multi, czyli te, które w rzeczywistości stanowią zestaw półek. Jako proste bryły z wnękami, przypominają szafki. Są praktycznym pomysłem na przechowywanie dowolnych przedmiotów, a najlepiej pasują do większych pomieszczeń, w których z powodzeniem zastąpią wiszącą szafkę.

Dla lepszego dopasowania oferty do potrzeb Klienta, w niektórych przypadkach istnieje możliwość wyboru jednego z dostępnych kolorów frontu. Inne, specjalne pozycje w kategorii półek, to modele przeznaczone pod sprzęt RTV, w tym odtwarzacz DVD lub dekoder. Wyjątkowym produktem są również wersje półek z podświetleniem LED, które wnoszą do ciemnego pomieszczenia przyjemny klimat. W razie kłopotów z wyborem półek pasujących do konkretnego pomieszczenia i już istniejącej aranżacji, Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo.