Komoda Afrodyta 2D 4SZ Mebin

Komoda Afrodyta  2D 4SZ Mebin
search
  • Komoda Afrodyta  2D 4SZ Mebin
  • Komoda Afrodyta  2D 4SZ Mebin
Klasyczna Komoda Afrodyta 2D 4SZ producenta Mebin została wyprodukowana w dwóch kolorach czereśnia patyna i rustikal patyna. Komoda posiada cztery szuflady,a na obu końcach znajdują się drzwiczki.

szerokość: 173 cm wysokość: 89 cm głębokość: 53 cm

Komoda AFRODYTA 2D 4SZ

OPIS:


Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Komoda duża 2D4SZ AFRODYTA to sposób na eleganckie zaaranżowanie pokoju dziennego lub jadalni. Ten utrzymany w klasycznej stylistyce mebel przypadnie do gustu nie tylko zwolennikom tradycyjnego designu. Wykonany w całości w okleinie naturalnej posiada ozdobne pilastry z lakierowanego drewna. W środkowej części znajdziesz cztery szerokie szuflady, natomiast w bocznych pojedyncze, zaokrąglone drzwiczki.
Klasyczny charakter komody podkreślają ozdobne frezowania i przetłoczenia oraz elegancka kolorystyka.

WYMIARY:
Szerokość: 173cm 
Głębokość:53cm 
Wysokość: 89 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 


PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
173
Wysokość
89
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :