Krzesło Afrodyta Mebin

Krzesło Afrodyta Mebin
search
  • Krzesło Afrodyta Mebin
Klasyczne Krzesło Afrodyta producenta Mebin występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

szerokość: 44 cm wysokość: 99 cm głębokość: 48 cm

AFRODYTA Krzesło

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Opis

Szerokość
44
Wysokość
99
Głębokość
48
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Rodzaj nóg
proste
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu
nie wymaga montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :