Podkategorie

Filtry

Cena

0,00 zł - 1 350,00 zł

Kolor tapicerki / siedziska

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

30 - 105

Szerokość

30 - 75

Wysokość

5 - 50

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kolor nóg

Filtruj

Kategoria: Pufy

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-36 z 66 pozycji
Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Pufa Słoń Furnitex

84,00 zł -3% 81,48 zł
  • Promocja
  • -3%
Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Pufa Panda Furnitex

84,00 zł -3% 81,48 zł
  • Promocja
  • -3%
Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Pufa Owca Furnitex

84,00 zł -3% 81,48 zł
  • Promocja
  • -3%
Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Pufa Pies 2 Furnitex

84,00 zł -3% 81,48 zł
  • Promocja
  • -3%
Wysyłka w ciągu: 48 godzin

Pufa Krowa Furnitex

84,00 zł -3% 81,48 zł
  • Promocja
  • -3%

Pufy to specyficzny rodzaj siedzisk, z których korzysta się głównie w prywatnych domach. Są mniejsze od foteli i krzeseł, a do tego nie są wyposażone w oparcia, przez co nie każdemu odpowiada ich konstrukcja. Nie można im jednak odmówić funkcjonalności. Bywają przydatne jako rodzaj siedziska, ale można wykorzystać je także do innych celów. Wciąż utrzymujący się popyt na pufy decyduje o ilości modeli pojawiających się w ofercie Centrum Meblowego DOMAR Szczawnicka. Proponowane są modele o różnych fasonach, typach obicia, kolorach i wzorach. Bogaty asortyment każdemu Klientowi pozwoli wybrać pufę, która pasuje do jego gustu i do wnętrza, w jakim ma stanąć mebel.

Nieograniczona funkcjonalność puf

Jako siedzisko, pufy sprawdzają się na co dzień i podczas większych uroczystości. Dla domowników są wygodniejszą alternatywą dla taboretu. Stanowią też doskonałe rozwiązanie, gdy zaprasza się większą liczbę gości. Mogą zastąpić krzesło lub pozostać zapasową opcją siedzenia na wypadek pojawienia się kolejnej osoby. Jako że z reguły są stosunkowo lekkie i łatwe w przenoszeniu, nie ma problemu z ich przemieszczaniem i wykorzystaniem w pokoju, w którym brakuje miejsca siedzącego.

Choć z założenia pufa jest meblem służącym do siedzenia, to jednak uniwersalny kształt nadaje jej większej funkcjonalności. Doskonale sprawdza się jako podnóżek. Jeśli ma elegancki design i równą, gładką powierzchnię, to można traktować ją jak niewielką szafkę. Siedzisko staje się blatem, na którym można ustawić dowolne przedmioty. W identyczny sposób pufę o gładkim siedzisku można użyć jako praktyczny stolik do postawienia np. talerza z przekąskami podczas siedzenia na kanapie. Warto także wspomnieć o pufach otwieranych, które mają wbudowane wewnętrzne komory. Te modele służą też jako schowki.

Atrakcyjne uzupełnienie stylowych aranżacji

Liczne modele widoczne w naszym asortymencie dają jeszcze większe możliwości wkomponowania pufy do dowolnej aranżacji. Poza tym sprawiają, że może stać się kolejną częścią posiadanego już zestawu wypoczynkowego. Wystarczy wybrać wersję najbardziej zbliżoną do sofy lub narożnika. Jeśli pufa będzie wyraźnie różniła się designem od reszty mebli, spełni funkcję oryginalnego, kontrastującego dodatku o charakterze ozdobnym. Będzie ciekawie prezentować się zarówno jako miejsce do siedzenia, jak i podnóżek czy nietypowy stolik.

Nasz salon meblowy proponuje pufy o rozmaitych kształtach. Część oferty stanowią proste modele, mające postaci brył geometrycznych. Są to modernistyczne pufy owalne, okrągłe, kwadratowe. Rewelacyjnie pasują do nowoczesnych mieszkań i wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Nie brakuje także klasycznie eleganckich modeli, a nawet tych utrzymanych w stylu retro. Wspaniale wkomponują się w wysmakowane salony o sporym metrażu.

Pufy dopasowane do oczekiwań Klienta

Perfekcyjnie dopracowane, elegancko profilowane pufy występują w rozmaitych kolorach. Niektóre pokryte są materiałami o atrakcyjnym wzorze lub specyficznej fakturze. Znaczne różnice widać także w ich fasonach. Część modeli stoi na krótkich nóżkach, inne mają wyraźnie zaznaczone, długie nogi, a jeszcze odmienne nie mają ich wcale. To wpływa także na wielkość puf, które mogą mieć różne wymiary. Zdarzają się również wersje puf z oparciem. Najważniejsze są jednak materiały użyte do ich produkcji. Do wyboru są pufy o konstrukcji opartej na elementach drewnianych lub stalowych.

Wybór pojawia się także w przypadku tapicerki. Nasza oferta składa się głównie z propozycji wykończonych tkaniną lub skórą naturalną. Typ obicia przekłada się nie tylko na wygląd, ale też na doznania podczas siedzenia i na sposób pielęgnacji. Dla lepszego dopasowania mebla do już istniejącego wystroju, do niektórych modeli Centrum Meblowe DOMAR oferuje indywidualny dobór obicia. Lista fakultatywnych materiałów tapicerskich dla konkretnego produktu jest dostępna do wglądu w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Można je lepiej poznać i podjąć ostateczną decyzję w sprawie zakupu. Dzięki temu, pufa będzie jeszcze lepiej celowała w oczekiwania Klienta.