Filtry

Promocja specjalna

Cena

2 160,00 zł - 25 785,00 zł

Głębokość

95 - 420

Szerokość

170 - 335

Wysokość

70 - 105

Pokaż/ukryj więcej opcji

Funkcja rozkładania

Filtruj

Kategoria: Narożniki

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-36 z 53 pozycji

Komfortowe miejsce do siedzenia potrzebne jest w każdym domu. Przestronny, precyzyjnie wykonany i trwały narożnik to doskonały pomysł na główny mebel wypoczynkowy do salonu. Dla większości osób ważne jest, by jego design przykuwał wzrok, stanowiąc centralny punkt pomieszczenia. Wysokiej jakości narożniki oferuje Centrum Meblowe DOMAR szczawnicka.pl. Wykonane z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów, wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też wyjątkową wytrzymałością. W bogatym asortymencie bez problemu można znaleźć model najlepiej pasujący do konkretnego mieszkania. Dostępne są wersje o rozmaitej kolorystyce, różnym fasonie i wykonane z innego rodzaju materiałów.

Nieprzeciętna funkcjonalność współczesnych narożników

Centrum Meblowe Szczawnicka proponuje narożniki w wielu wymiarach. Pozwala to znaleźć mebel, który będzie pasował do metrażu określonego pomieszczenia. Poszczególne modele różnią się także funkcjonalnością. Dzięki dużej powierzchni użytkowej, praktycznie wszystkie nadają się nie tylko do odpoczynku w pozycji siedzącej, ale też leżącej. Niektóre wersje dodatkowo wyposażone są w funkcję spania. Oznacza to, że można je rozkładać, by lepiej dopasować mebel do potrzeb danej chwili. Ten rodzaj narożników ma zwykle wbudowany pojemnik lub szufladę na pościel.

Na użyteczność mebli wpływa również ich kształt. Zadbano, by w ofercie znalazły się modele prawo- i lewostronne. Można więc nabyć wersję, która idealnie wpasuje się w aktualny wystrój pokoju i nada się do ustawienia przy określonej ścianie. Ciekawą opcją są także modele modułowe, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Dają możliwość tworzenia pełnych kompletów z fotelami i sofami. Możliwość wyboru obicia to natomiast decyzja związana z łatwością pielęgnacji tapicerki. Dostępne są głównie materiały tkaninowe i skóra naturalna.

Doskonale dobrane materiały produkcyjne

W Centrum Meblowym Szczawnicka DOMAR można znaleźć narożniki wyprodukowane z różnych typów materiału. Ich wypełnienia wykonane są ze sprężystych, wytrzymałych tworzyw, które wykazują wysoką odporność na odkształcenia. Są to m.in. sprężyny faliste i pianka poliuretanowa. Gwarantuje to zachowanie właściwości zarówno samego siedziska, jak i oparcia. Ma też znaczenie dla przyjmowania wygodnej i zdrowej pozycji ciała.

W proponowanych narożnikach na uwagę zasługują również stelaże. Ich solidna konstrukcja opiera się na trwałym drewnie, np. na litym drewnie brzozowym i sosnowym. Jest ono odporne na pękanie i bez problemu wytrzymuje duże ciężary. Nie ma więc przeciwwskazań, by na meblu siadało nawet kilka osób jednocześnie. Precyzyjne łączenia konstrukcji, dokładnie szyta tapicerka, a także niezapadające się siedzisko oraz stabilna oparcia pozwalają na jego wieloletnie użytkowanie.

Bogactwo wzorów i kolorów

W Centrum Meblowym Domar Szczawnicka można znaleźć narożniki w wielu wersjach kolorystycznych. Sprawia to, że Klient może dokładnie dopasować mebel do aranżacji salonu i całego mieszkania. Przy niektórych modelach można zadecydować o kształcie narożnika. Poszczególne propozycje różnią się także wykończeniami. Część narożników wyposażona jest w mniej lub bardziej widoczne nóżki, inne ich nie mają. Są też wersje udoskonalone zagłówkami i podłokietnikami. Zagłówki mogą być regulowane. W standardzie wielu modeli znajduje się szuflada lub pojemnik na pościel.

W ofercie znajdują się także egzemplarze wyjątkowe, wyposażone w elektryczną regulację siedziska. Dają możliwość zmiany funkcji fragmentu narożnika na wygodną leżankę. Ponadto, w niektórych oferowanych projektach Klient może samodzielnie wybrać zarówno kolor, jak i materiał obiciowy mebla. Informację podaje się przy składaniu zamówienia. Ze względu na różnice we właściwościach materiałów, różne wersje obiciowe mają inne ceny. Materiały podzielone są na dwie grupy cenowe. Należy wziąć to pod uwagę podczas zakupów, kontrolując ostateczną cenę. Z uwagi na potrzebę dopasowania zamówienia do oczekiwań Klienta, wydłuża się czas oczekiwania na jego realizację.