Witryna 4DS 2SZ + Komoda 4D 1SZ Afrodyta Mebin

Witryna 4DS 2SZ + Komoda 4D 1SZ Afrodyta Mebin
search
  • Witryna 4DS 2SZ + Komoda 4D 1SZ Afrodyta Mebin
  • Witryna 4DS 2SZ + Komoda 4D 1SZ Afrodyta Mebin
Przepiękna witryna z komodą firmy Mebin. Przeszklone drzwiczki, cztery pojemne szafki i trzy szuflady. Stanowi element klasycznej kolekcji Afrodyta.

szerokość: 180 cm wysokość: 202 cm głębokość: 53 cm

AFRODYTA Witryna 4DS2SZ + Komoda 4D1SZ  Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.
Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.
Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa. 
Duża komoda 4D1SZ z kolekcji Afrodyta to sposób na eleganckie zaaranżowanie pokoju dziennego lub jadalni. Ten utrzymany w klasycznej stylistyce mebel przy padnie do gustu nie tylko zwolennikom tradycyjnego designu. Wykonany w całości w okleinie naturalnej posiada ozdobne pilastry z lakierowanego drewna. W środkowej części znajdziesz podwójne drzwiczki i szeroką szufladę, natomiast w bocznych pojedyncze, zaokrąglone drzwiczki. Klasyczny charakter komody podkreślają ozdobne frezowania i przetłoczenia oraz szykowna kolorystyka.
Duża witryna 4DS2SZ z kolekcji Afrodyta pomoże uporządkować domowe pamiątki, porcelanę lub dekoracje, a dzięki swoim rozmiarom zmieści się również w niewielkich pomieszczeniach. Mebel utrzymany w klasycznej stylistyce będzie niekwestionowaną ozdobą wnętrza. Wykonany na bazie okleiny naturalnej uzupełniony został ozdobnymi drewnianymi pilastrami oraz eleganckimi uchwytami.  Witryna składa się ze środkowej części z podwójnymi drzwiczkami, otwartą półką i dwoma małymi szufladami, oraz dwóch bocznych elementów z pojedynczymi, zaokrąglonymi drzwiczkami. Widoczne przez przeszklenia półki posiadają oświetlenie LED w komplecie.

WYMIARY:
Szerokość:   180 cm
Głębokość:    53 cm
Wysokość:   202 cm

MATERIAŁY:
- front: drewno, płyta fornirowana/lakierowane/szkło
- korpus: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże frontu i korpusu: fornir
- uchwyty: metalowe

KOLORYSTYKA:
- czereśnia patyna / Rustikal patyna 

PRODCENT MEBLI Mebin oferuje Państwu  klasyczną serię mebli Afrodyta. Bryły są wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny , występują w trzech pięknych wybarwieniach. Meble są dedykowane dla salonu, sypialni oraz jadalni, dzięki ich ogromnej ilości mogą Państwo stworzyć zupełnie nowe aranżacje lub odświeżyć obecne.  Meble o wyjątkowym designie dla miłośników klasycznego i eleganckiego wzornictwa.

 

Opis

Szerokość
180
Wysokość
202
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :