Szafka 1D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
search
  • Szafka 1D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka 1D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka 1D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Szafka 1D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Mniejszy wymiarów szafka przeznaczona jako dekoracja do mieszkań i domów. Szafka posiada wbudowaną zamykaną mniejszą szufladkę oraz posiada pojedynczy zamknięty front, a także pojedynczą wnękę pod szufladą. Szafka wykonana została w kolorze Dąb Sonoma. 

Dostępny od ręki

199,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 83 cm wysokość: 42 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Eleganckie szafki do pokoju to ciekawy dodatek, które mogą mieć wiele zastosowań zarówno w salonie jak i sypialni. Mniejsze szafki pozwalają na przechowywanie drobnych przedmiotów i tworzenia w sypialni miejsca, gdzie rzeczy co używa się przed spaniem, znajdują swoje stałe miejsce. Meble BOS posiadają takie szafki użytkowe w kolekcji TIPS. Niewielkich wymiarów, ale funkcjonalne szafki pokojowe, przeznaczone jako element uzupełniający dla domów i mieszkań w ciepłej tonacji dębu Sonoma.
alt
Szafka użytkowa 1D1S TIPS została wyposażona w pojedynczą szufladę, która ma wmontowany plastikowy uchwyt w kolorze srebra. Poza tym taka szafka sypialniana i pokojowa ma wbudowaną wnękę i posiada jeden zamykany front. Szafka użytkowa w mniejszym wymiarze można zastosować w domowym zaciszu jako element do przechowywania drobnych przedmiotów jak kable, małe telefony czy karty pamięci. Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń o niewielkich wymiarach, a gdzie chcemy wprowadzić ciekawy, ale prosty mniejszy mebel, gdzie można np. w sypialni posłużyć jako szafka nocna czy stolik.

Szafka pokojowa 1D1S TIPS Meble Bos została wykonana z płyty wiórowej laminowanej, posiada motywem przewodnim w postaci ciepłego drewna dębu Sonoma. Takie szafki prezentują się zarówno dobrze w sypialni jak i w przedpokoju. W sypialni taka szafka ma zastosowanie szafki nocnej, gdzie mieszkańcy mogą przed pójściem spać, położyć szklankę z wodą oraz ulubioną książkę. W szufladzie można przechowywać telefon, okulary czy zażywane leki. Szafki pokojowe mniejszego rozmiaru można postawić w mniejszym mieszkaniu, jako element dekoracyjny, gdzie można na blacie ustawić kolekcję zdjęć w ramkach czy umieścić pamiątki z wakacji i dobrych momentów w życiu.

Mała szafka prezentowana przeznaczona jest jako element dekoracyjny i uzupełniający w przestrzeni mieszkalnej. Wbudowany otwarty front można przeznaczyć na elementy dekoracyjne jak figurkę czy płyty z muzyką. Stosowanie szafek pokojowych pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca organizacyjnego, gdzie można w sposób uporządkowany przechowywać nie tylko duże rzeczy ale również te mniejsze. Prezentowana szafka wykonana została z wysokiej jakości płyt meblowych laminowanych. Fronty szuflady i zamkniętej wnęki posiadają plastikowe uchwyty, które pozwalają na ciche otwieranie i ich zamykanie.

Szafka mniejsza w przedpokoju może mieć element funkcjonalny, gdzie postawić się elegancką paterę na blacie i można zostawiać na niej klucze czy portfel. Drobna szuflada może mieć zastosowanie do mniejszych rzeczy jak okablowanie czy drobny sprzęt elektroniczny. Szafka tego typu jest meblem uniwersalnym do zastosowania zarówno w dużych domach, jak i mniejszych mieszkaniach. Stosowanie tego typu dodatków pozwala całkowicie zmienić wizerunek i funkcjonalność pomieszczenia.

Meble pokojowe TIPS to proste wykonanie mebli, w klasycznej formie z elementami nowoczesności, który przenika do wnętrz wielu domów i pomieszczeń w przestrzeni mieszkalnej. Meble TIPS często występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Prócz standardowego modelu Dąb Sonoma, poszczególne meble występują jeszcze z kolorem biały we frontach. Meble BOS w tym TIPS przeznaczone zostały do samodzielnego złożenia i montażu.

Atuty mebli TIPS:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Ergonomia;
  3. Funkcjonalność;
  4. Prostota;

Opis

Szerokość
83
Wysokość
42
Głębokość
34
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901669919649
MPN
MSBP-039-SZFK_1D1S-012-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: