Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble

Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble
search
  • Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble
  • Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble
  • Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble
  • Drop 13 Korups Bukfjord Biały Wstawka Szara Platyna Szafka Nocna ML Meble
Elegancka, nowoczesna szafka nocna do jasnej sypialni, wykonanej w minimalizmie oraz wpływach skandynawskich. Szybka realizacja wykonania danych produktów. 
359,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 40 cm wysokość: 48 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń mieszkalnych. Tutaj spędza się bardzo dużo czasu zwłaszcza na regeneracji i odpoczynku. ML Meble w kolekcji Drop posiadają funkcjonalną, dobrze prezentującą się szafkę nocną drop 13, która idealnie sprawdza się w sypialni o jasnych barwach, gdzie jest dużo światła zarówno sztucznego jak i dziennego. Meble takie jak wspomniana szafka nocna, idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie mamy meble drewniane lub w kolorze drewna. W tym produkcie zastosowano w korpusie barwę Buk Fjord, która nawiązuje do stylizacji skandynawskich pomieszczeń.
alt
Szafka nocna drop 13 ML Meble przeznaczona jest do samodzielnego montażu, można ją postawić po każdej ze stron łóżka. Produkt posiada solidny korpus oraz dwie pojemne szuflady, w których można przechowywać produkt jak pilot do TV, czasopisma, książki, kremy, leki czy okulary do czytania. Szafka posiada szuflady z mechanizmem cichego ich zamykania, wbudowane prowadnice ułatwiają funkcjonalność. Szafka nocna w obydwu szufladach posiada wygodne fronty. Górna część wykonana w białym kolorze posiada uchwyt, tak samo dolna w kolorze szarej platyny posiada taki dodatek.

Sypialnia jest miejsce, gdzie nawet dużo czasu się spędza, człowiek nabiera sił, wysypia się, może odreagować się od wszystkich problemów. Takie produkt jak szafki nocne idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach, aby stworzyć wrażenie uporządkowania, ale też dla mieszkańców wprowadzić więcej wygodny. W momencie przed zaśnięciem warto czasami poczytać książek czy gazetę, a rano napić się szklanki wody, takie produkty ze spokojem mogą znaleźć swoje miejsce właśnie na blacie szafki nocnej.

Szafka nocna Drop 13 ML Meble posiada również alternatywną wersję kolorystyczną frontów. Jedna wszystkie takie produkty utrzymane są w neutralnych barwach. Ważnym elementem jest fakt, że taki produkt można również postawić w pokoju nastolatka jak i dziecka. Na szafce można postawić lampkę nocną, a w sypialni nad blatem zamontować mały kinkiet. Szafka jest przydatna w użyciu, w prosty sposób można zorganizować miejsce do wykonywania czynności przed snem oraz po przebudzeniu. Szafka nocna Drop 13 ML Meble jest nie tylko funkcjonalna, ale wprowadza w przestrzeni mieszkalnej eleganckie, prostotę i nowoczesność.

Szafki nocne Drop 13 ML Meble można wykorzystywać w mniejszych jak i większych sypialniach. Można na blacie postawić ulubioną fotografię oraz stworzyć swój własny osobisty kąt do odpoczynku i własnych zajęć relaksacyjnych. Szafki nocne ułatwiają codzienne funkcjonowanie każdej osoby, która potrzebuje mieć czas dla siebie nawet jak jest to okres tuż przed spaniem. Szafka nocna to najprostszy sposób, aby wprowadzić kawałek własnej przestrzeni w sypialni, który jest tylko danej osoby.

Meble producent ML charakteryzuje ciekawy designerski, nowoczesny styl, który w dużej mierze oparty jest o wpływy skandynawskie oraz minimalistyczne. Proste wykonanie, nadaje przestrzeni wygody oraz przyjemnego wizerunku. W ten sposób można zyskać całkiem przyjemne miejsce, gdzie człowiek nabiera więcej siły, wprowadza znaczące zmiany wizerunkowe w swoim domu, a także daje możliwość odmiany to co zostało z minionych lat.

Atuty mebli Drop:
  1. Nowoczesny design;
  2. Prostota i wpływy skandynawskie;
  3. Funkcjonalność;
  4. Wygoda;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
48
Głębokość
40
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
ML 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
1DROP13-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Drop ML Meble: