Vento D-80/82 Szafka Dolna Front: Biały Halmar
search
  • Vento D-80/82 Szafka Dolna Front: Biały Halmar
  • Vento D-80/82 Szafka Dolna Front: Biały Halmar
  • Vento D-80/82 Szafka Dolna Front: Biały Halmar

Vento D-80/82 Szafka Dolna Front: Biały Halmar

Poznaj szczegóły techniczne zestawu mebli kuchennych Vento, a nie będzie już wątpliwości, jak komfortowo wyposażyć kuchnię.

Dostępny od ręki

445,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 82 cm wysokość: 80 cm głębokość: 52 cm

Ilość

Czy to ten właściwy czas na remont twojej kuchni? Jeśli poszukujesz białych zestawów mebli kuchennych, sprawdź kolekcję Vento! A może wolisz zestawy kuchenne w kolorze drewna? Mamy to! Marka Halmar prezentuje w ramach linii Vento zestaw do kuchni, który nie ma sobie równych. Spójrz na ten nowoczesny kształt każdej z brył – czyż nie jest taki, jak z twoich marzeń? Proste, minimalistyczne formy podkreślono stosując metalowe uchwyty i czarne nóżki. Szafki kuchenne - zestaw Vento marki Halmar to bez wątpienia inteligentne rozwiązanie. Jedne moduły są szersze, drugie węższe; podobnie jest z szufladami, które występują w różnych wielkościach. W ten oto sposób powstał komplet kuchenny, który po prostu sprawdza się w każdej kuchni. Specyfikację techniczną zestawu do kuchni znajdziesz poniżej.

Oczywiste jest, że każdy element zestawu mebli kuchennych Vento możesz nabyć pojedynczo. To od ciebie zależy, która szafka pasuje do twojej koncepcji. Wybierając wybarwienie swojego zestawu do kuchni, zwróć uwagę przede wszystkim na kolor frontów. Dostępny korpus kompletów kuchennych Halmar jest matowo biały. Od ciebie więc zależy kolor frontu. Jeśli kochasz biel, polecamy opcję biały połysk. Jeśli biel wydaje ci się w odbiorze zimna lub nazbyt nowoczesna, lepszym rozwiązaniem będzie wówczas miodowy dąb. Podpowiadamy, że Halmar oferuje połączenie obu wybarwień w jeden zestaw mebli kuchennych. Górne szafki zestawu do kuchni Vento zawsze występują białe. Dzięki takiej kombinacji masz możliwość połączenia zimnej bieli z ciepłym wybarwieniem dąb miodowy.

Specyfikacja techniczna zestawu kuchennego Vento Halmar:

fronty wykonane z płyty MDF
szuflady z prowadnicami typu metabox
mechanizm cichego domykania szuflad Linken System
zawiasy frontów z mechanizmem cichego domykania
siłowniki gazowe w szafkach GO, GOV
uchwyty chromowane dł. 128 mm
regulowane stopki szafek dolnych
szafki górne montowane na zawieszkach z regulacją
korpusy i fronty gr. 16 mm
korpusy w kolorze białym
szafki dolne bez blatu - DK, DKN
szafka zlewozmywakowa
DM - front do zabudowy zmywarki
DZ - maskownica boku szafki
LK - listwa kątowa
LS - listwa szczelinowa
LZ (L/P) - listwa zakończeniowa (lewa, prawa)


Jesteśmy pewni, że tanie zestawy mebli kuchennych Vento Halmar dostępne w naszym sklepie internetowym to najlepszy wybór. Jeżeli marzysz o kuchni na lata, polecamy zestawy kuchenne o cechach ponadczasowych. Białe wybarwienie kompletów mebli kuchennych zapewnia uniwersalność. To kolor królujący w kuchni od lat i nic nie wskazuje na to, że kiedyś wyjdzie z trendów. Jeśli kierujesz się opinią, że biel to zbyt chłodna w odbiorze barwa, możesz zdecydować się na kombinację bieli z dekorem dębowym. W takim układzie szafki dolne występują w kolorze drewna, a górne w bieli. Warto dodać, że dzięki zastosowaniu frontów lakierowanych na wysoki połysk, twoja kuchnia już zawsze będzie błyszczeć.

Opis

Szerokość
82
Wysokość
80
Głębokość
52
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :