Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Proste wykonaniu biurko z pojedynczą szufladą i otwartymi wnękami, gdzie można uczyć się i pracować. Z jednej strony znajduje się zestaw szuflady i półek a z drugiej miejsce do postawienia fotela. Szuflada posiada biały front, a blat i korpus wykonano w kolorze dębu sonoma. 

Dostępny od ręki

269,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 120 cm wysokość: 77 cm głębokość: 54 cm

Ilość

Biurko 1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

W dzisiejszych czasach, gdy praca stała się najczęstszą czynnością w dorosłym życiu, ważne jest, aby zapewnić pracownikom lub domownikom odpowiednie miejsce do pracy lub do nauki. Meble Bos, jako producent mebli, stworzyło ciekawą i nowatorską kolekcję mebli do pokoju dziennego i młodzieżowego pod nazwą TIPS. Jednym z mebli z tej kolekcji jest biurko do pracy i nauki Systemowe meble Tips firmy, charakteryzujące się prostotą, wygodą oraz zastosowaniem jasnego koloru Tips dąb sonoma.

Wysoka jakość dzięki solidnej konstrukcji

Biurko zostało wyposażone w solidny blat, na którym można postawić laptopa, książki czy podręczniki naukowe. Dodatkowo, z jednej strony mebla znajduje się szuflada z pojedynczym metalowym uchwytem, a pod spodem szuflady znajdują się półki na przechowywanie książek. Biurko do pracy powinno także mieć wygodne wyprofilowane miejsce do przechowywania sprzętu elektronicznego, co jest możliwe w modelu biurka do pracy 1S TIPS.

Meble TIPS tworzą świetne miejsce do pracy i nauki

Takie biurko idealnie sprawdzi się jako biurko dla ucznia i studenta, który musi przyswajać wiedzę. Ale również w mieszkaniach i domach jako miejsce do wykonywania pracy w systemie home office, gdzie głównym miejscem pracy jest własny dom czy pokój. Biurko do home office powinno zapewniać wygodę pracy i pozwalać na wygodne ułożenie nadgarstków. W kolekcji TIPS znajdują się także biurka do pokoju młodzieżowego, które są uniwersalnymi meblami. Praca przy biurku TIPS to sama przyjemność, można spędzać czas na wykonywaniu zarówno pracy zawodowej, jak i nauce czy na swoich pasjach. Warto również wybrać wygodny fotel z miękkim siedziskiem.

Meble pokojowe TIPS

Meble Bos tworzą meble pokojowe Tips, które są proste, wygodne, uniwersalne i charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki solidnej konstrukcji meble firmy są wyjątkowo odporne, a także gwarantują udane i długotrwałe użytkowanie. Mebel Bos pasuje do wnętrz zarówno salonu nowoczesne meble Tips, jak i różnego rodzaju pokojów dziennych czy młodzieżowych. Meble pokojowe z kolekcji Tips znajdują się w sklepie meblowym i sklepie internetowym, gdzie można kupować pojedyncze elementy lub zestawy mebli. Oferuje meble firmy w różnych wymiarach, między innymi w wymiarze 120 cm, które można łatwo dopasować do swojego wnętrza. Sklep internetowy szczawnicka.pl proponuje nowoczesne stylizacje Mebel Bos. Dostawa na terenie całego kraju. Kolekcja TIPS jest do samodzielnego, prostego montażu. 

Opis

Szerokość
120
Wysokość
77
Głębokość
54
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669919632
MPN
MSBP-039-BIU_1S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: