Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
search
  • Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Rtv 2D1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
Prosta szafka w kolorze Dąb Sonoma. Posiada dwie zamykane wnęki z frontami bo bokach szafki, a w środkowej części znajduje się szuflada i otwarta wnęka. Szuflada posiada wbudowane na froncie element w postaci plastikowego uchwytu w kolorze srebra. Mebel przeznaczony do pokoju dziennego oraz sypialni. 

Dostępny od ręki

329,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 123 cm wysokość: 42 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Eleganckie meble pokojowe, pozwalają stworzyć niestandardowe, ale dobrze wyposażone miejsce do odpoczynku oraz pracy w domowym zaciszu. Takie meble posiada producent Meble BOS z ciekawą kolekcją TIPS.Pod nazwą takich mebli kryje się kolekcja mebli klasycznych z nutą nowoczesności w prostym wydaniu. Kolorystyka takich mebli oparta jest o neutralność w barwie Dąb Sonoma. Meble TIPS posiadają w swojej kolekcji zarówno eleganckie szafki rtv na budowanie domowego kina, a także praktyczne szafy oraz witryny do salonu.
alt
Szafka RTV 2D1S TIPS Meble Bos to idealne rozwiązanie dla salonu i pokoju dziennego, kiedy pragniemy stworzyć dobrze zaopatrzone domowe kino, gdzie wieczorami możemy oglądać swoje ulubione seriale oraz filmy. Szafka RTV TIPS występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, w obecnym wydaniu mamy do czynienia z kolorem Dąb Sonoma. Szafka posiada materiał z płyty meblowej laminowanej, gdzie na obrzegowania występują zaokrąglenia. Na blacie szafki RTV można postawić telewizor, albo jakiś odtwarzacz czy dekoder.

Szafka do telewizora 2D1S TIPS Meble Bos przeznaczona jest do pokoju dziennego, ale może mieć zastosowanie również w sypialni oraz pokoju młodzieżowym. Wizualnie mebel jest prosty, minimalistyczny, gdzie można przechowywać we wnękach płyty CD oraz DVD. Szafka RTV TIPS posiada po bokach zamykane wnęki z frontami. Środkowa część szafki posiada szufladę oraz nad nią otwartą wnękę. W szufladzie można przechowywać różne drobne przedmioty zaczynając od pilota do TV, gazety czy elementy wykorzystywane przy oglądaniu TV.

Szafki TV pozwalają na ciekawe stworzenie miejsca do oglądania kina domowego. Do takiej szafki RTV jak TIPS można wykorzystać postawienie wygodnej sofy czy kanapy, gdzie człowiek odpoczywa pod dniu pracy i ma możliwość obejrzenia programu o przyrodzie, czy wiadomości lub ulubionego serialu. Szafki RTV TIPS pasują do nowoczesnych z nurtem klasyki pomieszczeń, ze względu na swoje proste wykonanie. Takie szafki dobrze pasują nawet do niewielkich pomieszczeń typu kawalerka, czy mieszkanie typu studio lub na niewielkim poddaszu.

Szafki RTV pozwalają na stworzenie stałego miejsca, gdzie mieszkańcy mogą w weekend spędzić czas ze znajomymi. Na blacie szafki RTV TIPS można postawić dekoracje wykonane z tkaniny, szkła czy metalu, wprowadzają one pewien porządek i proste wykończenie.

Meble pokojowe TIPS to znakomity wybór na wykorzystanie pomieszczeń nawet o mniejszych metrażach, gdzie można stworzyć mieszkanie w stylu minimalistycznym. Minimalizm oparty jest na jakości wybieranych mebli i dodatków w aranżowaniu pomieszczeń. Meble TIPS są uniwersalne, pasują do jasnych pomieszczeń, zarówno o większym jak i mniejszym metrażu. Przeznaczone zostały do samodzielnego montażu.

Meble pokojowe TIPS posiadają ciekawe modele mebli jakie można wybierać w całym komplecie lub pojedyncze sztuki. Meble BOS jest producentem kolekcji TIPS, ale BOS posiada również inne meble w różnych modelach wizerunkowych. Większość takich mebli jest pojemna, można w nich przechowywać sporą ilość rzeczy, co sprzyja lepszemu zorganizowaniu przestrzeni w mieszkaniu czy domu. Meble pokojowe TIPS są w przystępnej cenie.

Atuty mebli TIPS:
  1. Wygodne meble pokojowe;
  2. Uniwersalne;
  3. Wysoka jakość;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
123
Wysokość
42
Głębokość
38
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669919526
MPN
MSBP-039-SZFK_RTV_2D1S-012-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: