Biurko 1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
search
  • Biurko 1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Biurko 1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Biurko 1S Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Biurko do pracy i nauki wykonane w kolorze dąb sonoma. Z jednej strony znajduje się miejsce do postawienia fotela do biurka, a z drugiej pojedyncza szuflada i dwie półki Idealny produkt do nauki i pracy. Proste, nietuzinkowe wykonanie. 

Dostępny od ręki

269,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 120 cm wysokość: 77 cm głębokość: 54 cm

Ilość

Spędzanie czasu na pracy jest najczęściej wykonywaną czynnością w dorosłym życiu. Czas spędzony w pracy pozwala stworzyć nową jakość życia, zwłaszcza w działalności, która nas inspiruje i interesuje. Dlatego jak pracownik spędza czas na wykonywaniu obowiązków należy zapewnić mu odpowiednie miejsce do pracy jak jest to praca przy biurku należy wybrać wysokiej klasy biurka do pracy. Meble Bos stworzyło ciekawą, prostą, ale dość nowatorską kolekcję mebli do pokoju dziennego i młodzieżowego pod nazwą TIPS.
alt
Jednym z mebli z danego producenta mebli jest biurko do pracy i nauki 1S Tips charakteryzujący się prostotą, wygodą oraz zastosowaniem jasnym kolorem dąb sonoma w wykończeniu danego mebla. Biurko biurowe TIPS zostało wyposażone w solidny blat, na którym można postawić laptopa, książka czy podręczniki naukowe. Biurko zostało wyposażone również z jednej strony mebla w szufladę z pojedynczym metalowym uchwytem, gdzie pod spodem szuflady znajduje się miejsce na przechowywanie książek w postaci półek.

Biurko do pracy powinno mieć wygodnie wyprofilowane miejsce do przechowywania sprzętu elektronicznego. W modelu biurka do pracy 1S TIPS Meble Bos można organizować na półkach miejsce do przechowywania książek czy podręczników szkolnych oraz akademickich. Takie biurko idealnie sprawdzi się jako biurko dla ucznia i studenta, który musi przyswajać wiedzę. Biurko do pracy i nauki TIPS idealnie sprawdzi się w mieszkaniach i domach jako miejsce do wykonywania tak zwanej pracy w systemie home office, gdzie głównym miejscem pracy jest własny dom czy pokój.

Biurko do home office, powinno mieć wiele zalet jeśli chodzi o ergonomię pracy, pozwala na wygodne ułożenie nadgarstków i tworzy przyjemne miejsce do wykonywania obowiązków domowych. Home office jest coraz częściej wybieraną formą wykonywania metody pracy, ze względu na większą ilość zaoszczędzonego czasu podczas transportu. Meble biurowe jak wspomniane biurko idealnie sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w miejscu związany z miejscem, gdzie wykonuje się pracę biurowa czy w różnego różnego rodzaju firmach z zakresu Open Space.

Biurko do pokoju młodzieżowego również można wybrać z kolekcji TIPS. Wspomniane biurko jest dość uniwersalnym meblem, który można postawić w przestrzeni zarówno firmowej, gdzie mamy pracę biurową, a także w postaci biurka do pokoju młodzieżowego, gdzie nastolatkowie zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Praca przy biurku TIPS to sama przyjemność, można spędzić czas na wykonywaniu zarówno pracy zawodowej, na nauce ale również na swoich pasjach. Do biurka warto wybrać wygodny fotel, najlepiej z wygodnym siedziskiem.

Wybierając biurka do pokoju młodzieżowego, warto wybierać modele z dobrze wykonanym blatem, na którym można położyć wiele rzeczy i przedmiotów. Biurka do pracy i nauki TIPS to wygodne rozwiązania dla wielu miejsce, w sposób elastyczny i uniwersalny.

Meble Bos stworzyły ciekawą, inspirującą kolekcję młodzieżowych i biurowych mebli pod nazwą TIPS, niektóre modele można zastosować w domowym zaciszu, zarówno w pokoju dziennym jak i przestrzeni młodzieżowej.

Atuty mebli TIPS:
  1. Prostota;
  2. Wygoda;
  3. Uniwersalność;
  4. Wysoka jakość;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
77
Głębokość
54
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Logistyczne
[{'weight':29,'length':128,'width':65,'height':9}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5901669919625
MPN
MSBP-039-BIU_1S-012-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: