Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
search
  • Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos
  • Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Szafka Wisząca 1D Dąb Sonoma TIPS Meble Bos

Wisząca szafka na ścianę w kolorze dębu Sonoma. Posiada tylni panelu, gdzie znajduje się półka wraz z otwartą wnęką oraz zamknięty front, gdzie można przechowywać drobne rzeczy. Szafka wisząca przeznaczona jest do przechowywania drobnych przedmiotów w tym dekoracji oraz książek. Posiada plastikowy uchwyt na froncie w kolorze srebrnym.

Dostępny od ręki

189,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 120 cm wysokość: 55 cm głębokość: 23 cm

Ilość

Dodatki mniejsze w postaci mebli znacząco odmieniają wizerunek niejednego pomieszczenia, są meblami uniwersalnym, które można wykorzystywać w aranżowaniu różnych pomieszczeń zarówno w przestrzeni gdzie znajduje się pokój dzienny czy sypialnia. Meble BOS stworzyły nowoczesną ale prostą w wydaniu kolekcję mebli pod nazwą TIPS, z ciekawymi elementami wyposażenia jak standardowe meble typu szafy i komody, jak również takie o mniejszych parametrach służące jako dodatki do pomieszczeń jak półki wiszące, szafki wiszące czy różnego rodzaju panele.
alt
Szafka wisząca 1D TIPS Meble Bos to niewielkich wymiarów mebel, ale o dużej praktyczności. Można jej używać jako miejsce do przechowywania książek czy dokumentów. Szafka została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej i występuje w kolorze dąb Sonoma. Elegancki i prosty wizerunek mebla wprowadza pomieszczenia na wyższy poziom komfortu oraz w ciepłej, przytulnej tonacji, która poprawia jakość życia jego mieszkańców.

Szafka wisząca 1D Meble Bos to szafka pokojowa oraz do sypialni, gdzie można przechowywać również drobne przedmioty, które można umieścić w szufladzie szafki, który na froncie ma plastikowy uchwyt w kolorze srebra. Szafka wisząca jest ciekawym, uniwersalnym dodatkiem, który ma wiele funkcjonalności. Dla zwolenników czytania książek to idealne mebel na mini bibliotekę w domowym zaciszu. Poza tym na takiej szafce do powieszenia na ścianie można ustawić różne dekoracje wykonane ze szkła, kamienia czy metalu. Szafki wiszące można umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu. W przedpokoju szafki wiszące TIPS można wykorzystywać jako element do eksponowania dekoracji.

Szafki wiszące 1D TIPS Meble Bos można wykorzystywać również w pokoju młodzieżowym, do przechowywania książek, podręczników i zeszytów szkolnych. Szafka jest wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, gdzie na narożnikach występuje lekkie zaokrąglenie. Szafki wiszące jak i pozostałe meble TIPS przeznaczone są do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Szafki do wieszania na ścianie można przeznaczyć również w jadalni na eksponowanie kolekcji ulubionych serwisów obiadowych i kawowych. Szafka TIPS posiada również tylny panel, który łączy całość konstrukcji mebla w całość.

Szafka wisząca 1D TIPS Meble Bos posiada otwarty front oraz zamkniętą wnękę z zamontowanym uchwytem na froncie. Takie szafki można wykorzystywać w wielu pomieszczeniach zarówno w mieszkaniach i domach jak i lokalach użytkowych, gdzie znajdują się biura oraz działalności gospodarcze. Stosowanie tego typu szafek wiszących pozwala lepiej i sprawniej zorganizować przestrzeń mieszkalną na bardziej funkcjonalną i ekonomiczną.

Meble pokojowe BOS warto wykorzystywać w przestrzeni mieszkalnej i domowej, gdzie króluje proste, ale minimalistyczne wykończenie aranżacji wnętrz. Meble wykonane są z materiałów solidnych i prezentują się dość ciekawie, w ciepłym, komfortowy i eleganckim wykonaniu.

Meble pokojowe TIPS warto wykorzystywać z ciekawymi i designerskimi dodatkami jak obrazy z abstrakcyjnym wykonaniu oraz z elementami szklanych elementów jak szklane naczynia czy lustra. Szafki wiszące można zamontować nad komodą lub szafką rtv. Meble TIPS to produkty meblowe wysokiej jakości.

Atuty mebli TIPS:
  1. Jakość mebli;
  2. Uniwersalność;
  3. Prostota;
  4. Ciepły wizerunek;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
55
Głębokość
23
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Logistyczne
[{'weight':14,'length':128,'width':62,'height':7}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5901669919571
MPN
MSBP-039-SZFK_WISZ_1D-012-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: