Szafka TV maxi Sempre rustical Mebin

Szafka TV maxi Sempre  rustical Mebin
search
  • Szafka TV maxi Sempre  rustical Mebin
  • Szafka TV maxi Sempre  rustical Mebin
  • Szafka TV maxi Sempre  rustical Mebin
Szafka TV maxi rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 187 cm Głębokość: 50 cm Wysokość: 55 cm Szafka TV maxi należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 187 cm wysokość: 55 cm głębokość: 50 cm

Szafka TV maxi rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 187 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 55 cm

Szafka TV maxi należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Szafka RTV w nowoczesnym wydaniu. Można w niej trzymać rzeczy związane z odpoczynkiem przy telewizorze. Gości zainteresuje prosta stylizacja i schludny, nienarzucający się styl. 

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
187
Wysokość
55
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: