Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
Prosta w wykonaniu witryna pokojowa do postawienia w salonie, posiada kształt kolumny w kolorze dębu sonoma w korpusie i wnękach oraz na frontach posiada biały kolor. Dana witryna ma zamontowaną szafkę w dolnej części, a nad nią jedną szufladę, gdzie powyżej jeszcze znajduje się wnęka i jeszcze jedna szuflada z dwoma powyżej półkami. 

Dostępny od ręki

409,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 50 cm wysokość: 195 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Eleganckie, przestronne miejsce zamieszkania wymaga posiadania odpowiednich i praktycznych mebli pokojowych, które można postawić zarówno w salonie domu jak i w przestronnej jadalni czy w przedpokoju o prostym, minimalnym wykończeniu. Meble BOS to wysokiej klasy produkty meblowe do zastosowania zarówno w dużych domach, jak i mniejszych mieszkaniach utrzymanych w klimatach prostego pomieszczenia oraz z elementami skandynawskimi oraz minimalistycznymi. Takimi meblami są meble TIPS utrzymane w prostym designu w kolorach bieli i naturalnego dębu Sonoma.
alt
Witryna do salonu 1 D1W1S TIPS Meble Bos przeznaczona jest do pokoju dziennego, gdzie można stworzyć komfortowe miejsce do spędzenia czasu z książką lub oglądając film z rodziną i znajomymi. Wspomniana witryna pokojowa ma kształt prostokątnej bryły geometrycznej w pionie tworząc przyjemną i dobrze wyglądającą konstrukcje, gdzie zastosowano wysokiej jakości płyty meblowe z laminatem w kolorze Dąb Sonoma w korpusie i w półkach oraz na frontach zastosowano biały kolor. Fronty witryny posiadają wykończenie finiszowe, z elementami zaokrąglenia na kantach mebli.

Witryna do salonu TIPS z białymi frontami posiada pojedynczą szafkę dolną z zamykanym frontem i plastikowym uchwytem w kolorze starego srebra. Nad szafką znajduje się szuflada, a także wnęka i kolejna szuflada i przecinająca na dwie wnęki półka. W miejscu, gdzie znajdują się szuflady można stworzyć miejsce do przechowywania biżuterii oraz zegarków. A dla mężczyzn jest to dobre miejsce do przechowywania krawatów oraz spinek do mankietów. Witryna pokojowa TIPS posiada kilka wnęk, na których można układać książki, filmy DVD czy eleganckie dekoracje w postaci zdjęć w ramkach, metalowe ozdoby czy figurki z porcelany.

Witryny pokojowe TIPS mają również możliwość zastosowania w jasnej, białej kuchni czy jadalni jako elementy do przechowywania sporej ilości naczyń typu kubki, szklanki, talerze obiadowe czy różnego rodzaju serwisy kawowe. W miejscu, gdzie znajdują się półki można układać eleganckie kieliszki do wina czy szampana. Jadalnia to takie miejsce, w którym spotyka się cała rodzina na posiłkach i poszczególne osoby pracują przy stole. Takie witryny do jadalni ciekawie się prezentują i wprowadzają ciepły, komfortowy klimat, w którym przyjemniej spożywa się posiłki, uczy się, czy pracuje.

Witryna pokojowa TIPS 1D1W1S występuje w dwóch wersjach kolorystycznych na frontach. Jedna jest cała wyposażona w kolor Dąb Sonoma, druga posiada białe elementy jak wspomniany w danym miejscu model.

Witryny pokojowe mają zastosowanie przeważnie na większych metrażach. Wspomniane modele mebli TIPS idealnie pasują do domu jednorodzinnego utrzymanego w klimatach nowoczesnego stylu skandynawskiego czy z elementami wpływu Hygge. Witryny jak i pozostałe meble z danej kolekcji przeznaczone zostały do samodzielnego montażu. Prostota w wizerunku sprzyja odpoczynkowi oraz zwiększonej produktywności np. podczas pracy i nauki. Meble wykonano w sposób praktyczny z użyciem wysokiej jakości materiałów. Meble TIPS pozwalają na poprawę jakości życia w wielu pomieszczeniach mieszkalnych w dużych domach i mieszkaniach. Witryny to jedne z najczęściej wybieranych modeli mebli do domów jednorodzinnych.

Atuty mebli TIPS:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Prostota i minimalizm;
  3. Elegancja;
  4. Uniwersalność

Opis

Szerokość
50
Wysokość
195
Głębokość
34
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669919434
MPN
MSBP-039-WIT_1D1W1S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: