Regał 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Regał 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Regał 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Regał 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Regał 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Elegancki regał na książki z zamykanymi frontami w kolorze białym. W górnej części jak i dolnej znajdują się drzwiczki, za którym znajdują się półki do przechowywania rzeczy. W środkowej części regału znajduje się szuflada oraz wnęka. 

Dostępny od ręki

409,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 50 cm wysokość: 195 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Salon oraz pokój dzienny to dobre miejsce, na stworzenie idealnego miejsca do odpoczynku i relaksu, gdzie można czytać książki i zdobywać wiedzę. Meble pokojowe BOS w kolekcji TIPS przeznaczone są do codziennej wykonywanej czynności związanej w życiu rodzinnym. W kolekcji tej znajdują się zarówno regały na książki jak i wysokiej klasy komody do sypialni. Meble pokojowe TIPS to elementy do postawienia w przestrzeni, gdzie króluje minimalizm oraz prostota. Wykonane zostały one z wysokiej jakości płyt meblowych z laminatem.
alt
Regał pokojowy 2D1S TIPS Meble Bos to produkt meblowy do organizowania domowej biblioteki, gdzie można stworzyć całkiem przyjemną kolekcję książek zarówno mniejszych jak i większych woluminów. Regał pokojowy TIPS posiada dwie wersje kolorystyczne. Pierwsza podstawowa jest w całości wykonana w kolorze dębu Sonoma, natomiast w obecnej wersji barwa ta występuje w korpusie, a na frontach mamy biały kolor. Front posiadają finisz, gdzie w kantach mebli występuje zaokrąglenie.

Regał książkowy 2D1S TIPS Meble Bos to element wyposażenia do tworzenia miejsca na rozbudowaną kolekcję książek oraz licznych płyt DVD oraz płyt z muzyką. Kolekcje mebli ułatwiają codzienne użytkowanie, wprowadzają znaczące zmiany w codziennym wizerunku pomieszczenia i funkcjonowaniu domu i mieszkania. Regał książkowy można postawić w pokoju dzienny, ale może mieć zastosowanie również w pokoju nastolatka, jako miejsce do przechowywania podręczników szkolnych oraz zeszytów.

Regał książkowy 2D1S TIPS posiada wbudowane białe fronty, które znajdują się z przodu regału. Górna część posiada szafkę i dolna, a pośrodku znajduje się wnęka oraz szuflada. Wysuwana szuflada posiada kolor frontu biały i ma zamontowany uchwyt w kolorze srebra wykonany z plastiku. Takie elementy są proste w montażu, samodzielny montaż regału nie powinien stanowić problemu dla większości osób. Regały na książki pozwalają na zbudowanie ciekawej i inspirujące miejsce, gdzie można tworzyć miejsce na eksponowania ulubionych lektur.

Tworzenie miejsca ciekawego do życia w domowym zaciszu wprowadza nasze codzienne życie na wyższy poziom. Organizacja miejsca tego typu odmienia nasze codzienne spojrzenie na wiele spraw. Kultura czytania książek przenika do aranżowanych wnętrz. Wspomniany regał zamknięty pozwala również inaczej spojrzeć na meble, jako elementy funkcjonalności i uniwersalności. Regał książkowy posiada elementy prostoty i minimalizmu, a biały kolor optycznie powiększa przestrzeń. Używanie tego rodzaju mebli pozwala całkowicie zmienić wizerunek pomieszczeń mieszkalnych na takie o wysokim standardzie, prostym wykonaniu. Nowoczesność łączy się z klasyką w prostej formie.

Regały bieliźniarki to również sposób na uporządkowanie bielizny pościelowej, dlatego warto zainwestować w dany model regału zamkniętego. Dany regał bieliźniarka posiada wbudowaną również pojedynczą wnękę, gdzie można przechowywać sporą ilość ciekawych dekoracji i zwiększać możliwości tworzenia ciekawej, dobrze wykonanej przestrzeni. Regały bieliźniarki idealnie sprawdzają się w przedpokoju i sypialni.

Meble pokojowe TIPS to elementy wyposażenia, które zmieniają wizerunek niejednego pomieszczenia, na bardziej proste, funkcjonalne i uniwersalne. Meble TIPS przeznaczone do samodzielnego montażu.

Atuty mebli TIPS:
  1. Prostota;
  2. Wysoka jakość wykonania;
  3. Do samodzielnego montażu;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
50
Wysokość
195
Głębokość
34
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901669919458
MPN
MSBP-039-REG_2D1S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: