Komoda 3D2S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Komoda 3D2S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Komoda 3D2S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Komoda 3D2S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Komoda 3D2S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Komoda z białymi frontami z dwoma szufladami i trzema drzwiczkami w dolnej części. Komoda posiada ergonomiczne miejsce w postaci obszernego blatu, gdzie można nad nim powiesić półkę lub panel oraz stworzyć ulubioną kolekcję roślin czy książek. 

Dostępny od ręki

479,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 123 cm wysokość: 85 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Specjalnie stworzona dla pomieszczeń o mniejszych metrażach, a także gdzie króluje nurt minimalizmu tak można nazwać przyjemną wizualnie i funkcjonalną kolekcję mebli BOS pod nazwą TIPS. Meble tego typu posiadają dwie wersje kolorystyczne, prezentowana tutaj komoda pokojowa dotyczy modelu pod nazwą 3D2S z elementami białych frontów. Nowoczesna przestrzeń, utrzymana w czystości przyciąga uwagę, dlatego warto dobierać do niej praktyczne, dobrze przygotowane do organizacji meble, które są w stanie pomieścić sporą ilość rzeczy różnego rodzaju.
alt
Komoda do mieszkań i domów 3D2S TIPS Meble Bos jest obszernym meblem, przeznaczonym do przechowywania zarówno odzieży, pościeli, bielizny czy mniejszych przedmiotów w szufladach jak elektronika, okablowanie czy notatniki. Wspomniana komoda pokojowa TIPS została wyposażona w korpus w kolorze Dąb Sonoma, a na frontach mamy biały kolor, który wprowadza prostotę i nowoczesność w przestrzeni wnętrza. Komoda została wyposażona w dwie szuflady o dość sporej pojemności. W dolnej części komody znajdują się trzy szafki.

Komoda do pokoju dziennego to funkcjonalny, dobrze przygotowany do organizacji mebel, z elementami nowoczesnego, przyjemnego minimalizmu. Komoda jest pojemna, można w niej przechowywać sporą ilość rzeczy, które mają swoje stałe miejsce. Wspomniany mebel można wykorzystywać zarówno w standardowym pokoju dziennym, jak i w przedpokoju czy sypialni. Z wykorzystaniem mebli TIPS można stworzyć przyjemną, dobrze przygotowaną do zamieszkania przestrzeń, gdzie znajdują się przyjemne dodatki wykonane ze szkła, metalu czy wikliny.

Wspomniane rodzaje mebli mają zastosowanie również w jadalni, gdzie w komodzie do jadalni można przechowywać naczynia kuchenne takie jak serwisy obiadowe czy kawowe. Tego typu meble idealnie wprowadzają zmiany wizerunkowe w przestrzeni mieszkalnej, można z ich udziałem stworzyć funkcjonalnie, dobrze zorganizowaną przestrzeń do zamieszkania. Takie meble pokojowe TIPS idealnie pasują nie tylko do dużych domów, ale również mniejszych mieszkań, gdzie można przechowywać sporą ilość rzeczy na niewielkiej przestrzeni.

Blat komody TIPS może posłużyć jako miejsce do eksponowania kolekcji książek, czy ulubionych bibelotów oraz roślin ciętych w wazonach. Prostota wykonania mebli pozwala na stworzenie miejsca czystego, uporządkowanego, gdzie króluje minimalizm, gdzie nadmiar przedmiotów jest zbędny, na koszt określonego elementu w pojedynczym wykonaniu. Meble pokojowe TIPS w tym komoda pokojowa 3D2S została wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych z wysokiej klasy materiałów jak płyt meblowe z laminatem w korpusie, a także płyt meblowe z finiszem na frontach.

Meble pokojowe TIPS to funkcjonalne, dobrze przygotowane dla pomieszczeń meble. Można z ich udziałem stworzyć miejsce w stylu zarówno minimalistycznych, skandynawskich czy bardziej klasycznych. Takie meble są uniwersalne, można z ich udziałem dodać ciekawe dodatki i stworzyć przyjemną przestrzeń, w której zbuduje się to najlepsze może znajdować się w domu czy mieszkaniu. Meble BOS posiadają duży wybór poszczególnych modeli mebli TIPS jakie można wybierać w poszczególnych modelach czy zakupić cały komplet mebli. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwalają również zaopatrzyć pokój młodzieżowy czy sypialnie.

Atuty mebli TIPS:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Uniwersalność;
  3. Prostota;
  4. Klasyka połączona z nowoczesnością;

Opis

Szerokość
123
Wysokość
85
Głębokość
34
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901669919496
MPN
MSBP-039-KOM_3D2S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: