Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
search
  • Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos
  • Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Komoda z podwójnymi dolnymi drzwiami, za którymi znajdują się półki do przechowywania rzeczy. Górna część komody to blat i sporej szerokości szuflada. Mebel wykonany w kolorze dębu sonoma z białymi frontami z płyt meblowej finisz. 

Dostępny od ręki

359,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 83 cm wysokość: 85 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Komoda 2D1S Dąb Sonoma / Biały TIPS Meble Bos

Czystość pomieszczenia zależy nie tylko od sprzątania danej powierzchni mieszkalnej, ale również od posiadania praktycznych i dobrze prezentujących się mebli pokojowych, które można w dobry sposób zorganizować i przeznaczyć na codzienny użytek. Meble pokojowe Mebel Bos to wysoki standard wykonania, które posiadają kolekcję jasnych mebli pod nazwą TIPS, gdzie występuje spora ilość do wyboru komód pokojowych. W danym modelu mamy do czynienia z komodami pokojowymi 2D1S TIPS, które można wykorzystywać w sypialni, w salonie czy w przestrzeni gdzie znajduje się sypialnia.

Mebel Bos oferuje meble doskonałej jakości

Komoda pokojowa 2D1S TIPS Meble Bos posiada zamontowaną dużą szufladę, a także szafkę, gdzie w sypialni może posłużyć jako miejsce do przechowywania pościeli czy bielizny osobistej. Wspomniana komoda posiada korpus wykonany z płyty wiórowej, a na frontach znajduje się płyta meblowa w kolorze białym. Nowoczesny design mebla sprawia, że w pomieszczeniu mamy do czynienia z połączenia stylu minimalizmu oraz skandynawskiego, gdzie ważnym elementem takich mebli jest prostota, a także jakość wykonania na wysokim poziomie. Komoda ta to dobrym mebel do sypialni, gdzie można przechowywać poszewki do poduszek, koce oraz poduszki. Pojemność komody jest dość duża, można w niej prócz bielizny przechowywać drobną elektronikę oraz dokumenty. Komoda posiada fronty wykonane w kolorze białym z plastikowymi uchwytami. W dolnej części komody znajduje się szafką z parą drzwi a w górnej części szuflada o dużej pojemności.

Komoda do sypialni to sposób na uporządkowanie tego pomieszczenia, aby utrzymać porządek oraz ład. Idealne rozwiązanie dla domu, gdzie człowiek chce w miły i wygodny sposób zbudować dobre miejsce organizacyjne do codziennego funkcjonowania. Wspomniana komoda do sypialni ma solidny blat, na którym można postawić bibeloty czy dobrze prezentujące się kolekcje pamiątek z podróży czy zdjęć rodziny. Komoda posiada jasny kolor dębu sonoma oraz białe fronty, które korzystnie wpływają na wystrój pomieszczenia. Nad blatem komody można dodatkowo powiesić półkę oraz drobną ledową lampkę, przez co podczas wieczornych momentów światło wprowadza więcej spokoju, ciepłego elementu wystroju.

Komody pokojowe TIPS to meble wysokiej jakości, pozwalają stworzyć wygodną przestrzeń w wielu pomieszczeniach domu czy mieszkania. Idealnie pasują zarówno do mieszkań typu kawalerka, jak i dużych pomieszczeń typu duży salon, czy pokój młodzieżowy. Stosowanie tego typu mebli pozwala na proste przechowywanie rzeczy, wprowadzenia znaczących zmian w przestrzeni mieszkalnej, gdzie człowiek może odpoczywać i zwiększać swoje możliwości produktowe.

Meble pokojowe TIPS to nie tylko komody pokojowe, to również duży asortyment witryn pokojowych i eleganckich szaf i szafek. Wybór mebli pozwala na zbudowanie wygodnej przestrzeni zarówno w salonie, przedpokoju jak i garderobie. Wysoka jakość wykonania, elegancki styl o prostej formie, wprowadza mieszkańców w minimalizm, oparty na dobrej jakości meblach oraz przedmiotach, a nie na ich ilości.

Meble BOS tworzą wysokiej jakości meble, które mają różnego rodzaju formy i można wybierać je według uznania.

Atuty mebli BOS:

  1. Wysoki standard wykonania;
  2. Ergonomia
  3. Funkcjonalność;
  4. Elastyczność;

Opis

Szerokość
83
Wysokość
85
Głębokość
34
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669919519
MPN
MSBP-039-KOM_2D1S-061-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tips Meble Bos: