Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Biurko 1D2S/120 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
Ergonomiczne biurko do pokoju dziennego, w atrakcyjnej cenie i z eleganckim wyglądem, wspomagający pracę zarówno związaną z pracą zawodową, jak i nauką oraz pasjami domowników. Biurko wykonane w kolorze kasztan nairobi i onyx. 

Dostępny od ręki

509,00 zł
483,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 483,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 120 cm wysokość: 75 cm głębokość: 60 cm

Ilość

Eleganckie, stonowane meble Bos w kolekcji Jazz przystosowane są do pokoju młodzieżowego oraz pokoju dziennego i funkcjonalnego gabinetu, gdzie można wykonywać pracę zdalną przy komputerze i rozwijać swoje pasje. Meble Bos to producent klasycznych i nowoczesnych mebli pokojowych, gdzie wiele z tych kolekcji ma zastosowanie w pokojach młodzieżowych. Meble Bos stworzyli kolekcję eleganckich mebli pod nazwą Jazz, która charakteryzuje się przytulnym, ciepłym wyglądem i wprowadza w pomieszczeniu dobry, przyjemny nastrój.
alt
Jednym z produktów z tej kolekcji jest biurko 1D2S/120 Jazz w kolorze kasztan nairobi. Wspomniane biurko posiada zamontowaną wąską szufladę, która zastępuje miejsce na klawiaturę. Z bocznej strony biurka znajduje się szafka, gdzie można pomieścić produkty używane do pracy i nauki, a także dodatkową szufladę znajdującą się nad drzwiczkami. Biurko do pokoju Jazz to produkt, gdzie można wykorzystywać takie miejsce do pracy przy komputerze, stworzenie takiego Home Office, ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych. Biurko Jazz to również zastosowanie, go jako biurko młodzieżowe do wykonywania obowiązków związanych z nauką w szkole czy na uczelni.

Biurko pokojowe Jazz to produkt przy, którym można tworzyć ciekawe projekty związane z branżą IT oraz marketingiem w internecie. Coraz więcej osób decyduje się na pracę w domu, przy wykorzystywaniu Internetu i nowoczesnych technologii. Biurko pokojowe Jazz wykonane zostało z płyt meblowych laminowanych, z dużą odpornością na zarysowania, drobne uszkodzenia. Biurko posiada metalowe uchwyty ułatwiające zamykanie i otwieranie frontów.

Biurko do pracy Jazz Meble Bos można wykorzystywać przy pracy biurowej np. w takich firmach, gdzie wykorzystuje się nowatorskie działania związane z Social Media, programowaniem, grafiką komputerową czy ogólnie pracą przy komputerze. Dla ucznia takie biurko idealnie spełni oczekiwania, jak uczeń potrzebuje miejsca do nauki, odrabiania lekcji i zdobywania nowej wiedzy. Biurko do pracy Jazz to idealne rozwiązanie, aby móc zdobywać nowe umiejętności i nową wiedzę.

Meble Bos to producent mebli pokojowych i młodzieżowych wykorzystujący ciekawą kolorystykę, która ociepla przestrzeń. W kolekcji Jazz meble mają prostą strukturę, ale mają przyciągający efekt przez zastosowanie dwóch barw, które w poszczególnych meblach się przeplatają czyli kasztan nairobi oraz barwa onyx. Biurka pokojowe Jazz Meble Bos można wykorzystywać w gabinetach pracy w domowym zaciszu, a także w miejscach jak biura, czy start-upy.

Stosowanie mebli pokojowych BOS ułatwia codzienną organizację pracy, pozwala to stworzyć wygodne miejsce do pracy, nauki oraz do spędzenia czasu w sposób przyjemny i dobrze zorganizowany. Meble Bos wprowadzają zmiany wizerunkowe w niejednym pomieszczeniu. Meble Bos to produkty przeznaczone do pokoju dziennego, do sypialni oraz do pomieszczenia, gdzie wychowuje się dzieci i młodzież. Meble Bos w swoich zestawieniach produktów posiadają biurko do pracy, wygodne komody pokojowe oraz przestronne szafy zarówno tradycyjne jak i narożnikowe. Meble Bos to wygodna w codziennym używaniu mebli o nietuzinkowym stylu i przyjemnym wyglądzie. Meble Bos przeznaczone są do samodzielnego montażu, według najnowszych metod montażowych.

Atuty mebli BOS:
  1. meble klasyczne i nowoczesne do wyboru;
  2. produkty z ciepłym wizerunkiem;
  3. proste w montażu;
  4. wysokiej jakości meble do pokoju dziennego i do pokoju młodzieżowego.

Opis

Szerokość
120
Wysokość
75
Głębokość
60
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943644
MPN
MSBP-079-BIU_1D2S/120-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :