• Promocja
  • -5%
Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

Witryna 1D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

Witryna pokojowa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Szybki termin realizacji dostawy produktów w okresie od 7 do 14 dni. Produkt atrakcyjny cenowo. 

Dostępny od ręki

779,00 zł
740,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 740,05 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 56 cm wysokość: 210 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Budowanie eleganckiego pokoju dziennego to podstawa do tworzenia dobrze zorganizowanego miejsca do życia, zarówno pod względem osobistym, zawodowym jak związanych z różnych pasjami i zainteresowaniami. Meble Bos mają dość ciekawą kolekcję klasycznych mebli w prostym wydaniu pod nazwą Jazz. Meble takie zostały wyposażone w dużą ilość przedmiotów do postawienia w salonie zaczynając od praktycznych komód pokojowych jak i szaf oraz witryn.
alt
Witryna pokojowa 1D1W1S Jazz Meble Bos to produkt przeznaczony do samodzielnego montażu, podzielony na trzy moduły. W górnej części znajduje się zamykany front z metalowym uchwytem i oszkleniem, gdzie znajdują się półki z płyty meblowej, gdzie można eksponować kolekcje serwisów kawowych, książek czy pamiątek z podróży. Witryna pokojowa Jazz posiada metalowe uchwyty, w szufladzie wykorzystano prowadnicę kulkową.

Witryna do salonu Jazz Meble Bos charakteryzuje się eleganckim wyglądem, efektownym tworzeniem przestrzeni, gdzie ważnym czynnikiem jest jakość wykonania mebli oraz aspekty aranżacyjne. Witryna solidnie prezentuje się z ciekawymi dodatkami, które podkreślają jej wartość, przez zastosowanie eleganckich dekoracji wykonanych z porcelany, szkła hartowanego oraz elementów drewnianych czy pozłacanych. Witryna przeznaczona jest do samodzielnego montażu, składanie jest proste według instrukcji.

Witryna pokojowa Jazz Meble Bos to produkt prezentujący stylizacje minimalistyczne, proste oraz skandynawskie, gdzie ważnym czynnikiem jest jakość wykonanych produktów, a także prosta forma. Witryny pokojowe Jazz dobrze prezentują się z dużą ilością światła zarówno sztucznego jak i dziennego. Meble pokojowe Jazz to produkty wykonane według najnowszych standardów wykonania, które sprawdzają się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Witryna pokojowa Jazz Meble Bos w tym modelu jest dość wysoka, przedstawia kształtem geometryczną bryłę prostokąta utrzymaną w pionie. W szufladzie można przechowywać drobne przedmioty oraz elegancką biżuterię. Szafka dolna to miejsce do przechowywania bogatej kolekcji płyt DVD oraz książek, a także produktów jak drobny sprzęt elektroniczny. Używanie wygodnej witryny pokojowej w przestrzeni mieszkalnej wprowadza w niej więcej elegancji i komfortu. Jest produktem dość dobrze prezentującym się z dodatkami jak wygodna beżowa kanapa, elegancki stolik kawowy oraz funkcjonalny regał na książki.

Witryna pokojowa Jazz Meble Bos to produkty, które tworzą przyjemną aranżację utrzymaną w prostym minimalistycznym stylu. Minimalizm oparty jest na zasadzie ukierunkowania się na produkty wysokiej jakości oraz usuwania nadmiaru przedmiotów, które nie mają już dla nas większego znaczenia, albo nas przytłaczają. Każdy z nas w swoim domu znajdzie niepotrzebne meble, niepotrzebne gazety czy pamiątki, które mają już swój okres dawno za sobą, takim przedmiotom warto dać inne życie - inny dom.

Witryny pokojowe od zawsze kiedy są stosowane w domach i mieszkaniach mają walory estetyczne, celem ich jest wprowadzenie nie tylko aspektów większej funkcjonalności i organizacji w salonie, ale również wprowadzenie więcej elegancji, komfortu i dobrego życia. Stosowanie mebli Bos Jazz w przestrzeni mieszkalnej, dodaje pomieszczeniu wygody i dobrego ciepłego, przytulnego wystroju. Witryna taka to dobra inwestycja na lata, ponieważ produkt jest prosty w czyszczeniu i utrzymaniu porządku.

Atuty mebli Jazz Bos:
  1. Klasyka;
  2. Elegancja;
  3. Jakość;
  4. Prostota

Opis

Szerokość
56
Wysokość
210
Głębokość
40
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901669943736
MPN
MSBP-079-WIT_1D1W1S-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :