Łóżko 90 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Łóżko 90 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Łóżko 90 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Łóżko 90 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Łóżko 90 Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
Atrakcyjne wizualnie łóżka do spania Jazz Meble Bos, wykonane z wysokiej jakości płyt meblowych, w ciekawym aspekcie wizualny, funkcjonalnym oraz cenowym. Termin realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.

Dostępny od ręki

789,00 zł
749,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 749,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 206 cm wysokość: 87 cm głębokość: 99 cm

Ilość

Ciekawe, dobrej jakości meble do pokoju młodzieżowego pozwalają takiej osobie odpowiednio spędzić czas zarówno na nauce, pasji jak i codziennych innych obowiązkach. Meble Bos stworzyły dość ciekawą, w ciepłej tonacji kolekcje mebli pokojowych, które można wykorzystać w przestrzeni, gdzie mieszka młoda osoba. Taki produktem jest łóżko 90 Jazz Meble Bos, które w pewien sposób tworzy wygodne miejsce do spania, gdzie młody człowiek po całym dniu może spać i nabierać sił.
alt
Łóżko 90 Jazz Meble Bos zostało wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, posiada wysuwaną w bocznej części dość pojemną szufladę, w której można przechowywać pościel oraz inne, drobniejsze produkty. Łóżko posiada również zamontowaną półkę na postawienie ozdoby dekoracyjnej. Łóżko młodzieżowe 90 Jazz Meble Bos zostało wykonane w barwach ciepłych, neutralnych pod nazwą kasztan Nairobi oraz Onyx. Łóżko do spania Jazz jest praktycznym produktem, do samodzielnego złożenia.

Łóżko do spania 90 Jazz Meble Bos to produkt z oparciem w wezgłowiu, który ułatwia opieranie poduszki podczas leżenia w danym łóżku. Do takich produktów można dodać szafkę nocną z tej samej kolekcji pod nazwą S1, która elegancko wprowadzają dodatek w pomieszczeniu sypialnianym, gdzie można na blacie takiej szafki położyć szklankę z wodą, czy dobrą książkę czytaną przed snem. Łóżko do spania 90 Jazz Meble Bos można wykorzystać zarówno w pokoju dziennym, w sypialni oraz w pokoju młodzieżowym. Jest produktem wykonanym w sposób solidny, przez co osoba korzystająca ma wysoki stopień zadowolenia.

Aranżowanie przestrzeni sypialnianej powinno odbywać się od wyboru odpowiedniego łóżka do spania. W przypadku łóżka 90 Jazz Meble Bos, można wykorzystać go również w przestrzeni, gdzie mieszkają osoby samotne, np. w mieszkaniach jak kawalerki czy typy studio. Łóżka do takich pomieszczeń powinny nie przytłaczać pomieszczenia, gdzie ważnym czynnikiem jest dobrze przygotowane miejsce do spania, ale również odpowiednia, przestronna przestrzeń, która jest w stanie pomieścić wiele przedmiotów.

Meble pokojowe Jazz można wykorzystywać do aranżowania przestrzeni pokoju dziennego, sypialni jak i pokoju młodzieżowego. W tej kolekcji znajdują się łóżka do spania, eleganckie szafy na ubrania oraz funkcjonalne biurko oraz inne meble, które można wykorzystywać w codziennym, ergonomicznych obowiązkach. Meble pokojowe Jazz należą do producenta Meble Bos, który tworzy proste, ale przyjemnie wizualnie meble w nowoczesnym oraz klasycznym wydaniu.

Meble pokojowe Jazz Bos przeznaczone są do samodzielnego montażu, można z ich udziałem stworzyć wygodną przestrzeń mieszkalną w mieszkaniu jak w przestrzeni domowej. Meble tego typu mają zastosowanie uniwersalne, sprawdzają się na różnych metrażach w różnych zastosowaniach. Z kolekcją Jazz Bos można wykorzystywać taka przestrzeń, żeby wygodnie spędzić czas.

Łóżka do spania Jazz Meble Bos to produkty przeznaczone zarówno dla osób w związkach jak i osób singli. Meble Jazz można łączyć między sobą lub zdecydować się na wybór poszczególnego produktu z osoba, tworząc całkiem przyjemną przestrzeń mieszkalną. Łóżka do spania Jazz Meble Bos to wysokiej jakości produkty, które można postawić w pokoju dziennym jak i pokoju młodzieżowy.

Atuty mebli pokojowych Jazz Bos:
  1. Eleganckie meble do pokoju dziennego i młodzieżowego;
  2. Dobra jakość wykonania;
  3. Wysoka klasa mebli;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
206
Wysokość
87
Głębokość
99
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943613
MPN
MSBP-079-LOZ/90-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :