Półka 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Półka 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
search
  • Półka 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Półka 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Półka 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
Przyjemna wizerunkowo, prosta półka do powieszenia na ścianie . Produkt realizowany w terminie od 7 do 14 dni. 

Dostępny od ręki

129,00 zł
122,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 122,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 119 cm wysokość: 27 cm głębokość: 22 cm

Ilość

Praktyczne meble w postaci dodatkowych miejsc w przestrzeni mieszkalnej znacząco poprawiają jakość życia niejednego mieszkańca domu. Takimi produktami, gdzie można wprowadzić pewne zmiany są półki wiszące oraz regały na książki, które można powiesić nad komodą, łóżkiem czy niższą szafką. Meble Bos to wysokiej jakości produkty przeznaczone do samodzielnego montażu, gdzie ważny elementem jest jakość wykonania produktu, który można zastosować zarówno w przestrzeni pokoju dziennego, w sypialni jak i w przedpokoju.
alt
Półka wisząca 120 Jazz Meble Bos to produkt do powieszenia na ścianie, gdzie można wyeksponować kolekcję ulubionych książek, dekoracji czy przedmiotów ozdobnych, gdzie można dane pomieszczenie delikatnie wykorzystać do komponowania estetycznych miejsc. Półka wisząca 120 Jazz to produkt wykonany z płyty wiórowej laminowanej, gdzie można dane produkty składać samodzielnie. Zastosowanie takich półek ułatwia organizację przestrzeni mieszkalnej, ale można jej również nadać elegancji, szyku oraz pewnej estetycznej zalety.

Półki wiszące Jazz to produkty, które można połączyć z pozostałymi produktami z danej kolekcji, jako element uzupełniający i dodatek. Półki wiszące można wkomponować w całość, jako sposób na tworzenie miejsca na budowanie początkowej fazy domowej biblioteki. Półka wisząca Jazz Meble Bos warto zastosować w przestrzeni nie tylko pokoju dziennego, ale również w pokoju nastolatka, jako miejsce do przechowywania podręczników i zeszytów. Półka została wykonana w neutralnej barwie połączonej z kasztana nairobi oraz onyx.

Wykorzystywanie półek do wieszania na ścianie to sposób na stworzenie dodatkowego miejsca, do eksponowania różnych dekoracji, czy bibelotów. Takie półki są dobrze wykonane, tak aby stabilnie móc powiesić je nad komodą czy łóżkiem. Stosowanie półek wiszących poprawia aspekty wizualne niejednego pomieszczenia, taka przestrzeń staje się elegancka, komfortowa, nawiązująca do stylizacji minimalizmu czy skandynawii, gdzie występuje prostota i powrót do naturalnych barw i materiałów używanych przy produkcji mebli. Półki Jazz Meble Bos można wykorzystywać również w sypialni, gdzie dany produkt można powiesić na komodą w sypialni czy nad łóżkiem.

Elegancko udekorowana przestrzeń mieszkalna to praktyczne miejsce, dobrze wykonane, gdzie tworzy się wymowne miejsce, odpowiednie dla danych mieszkańców domu czy mieszkania. Półka wisząca Jazz Meble Bos można wykorzystać nie tylko w sypialni czy pokoju młodzieżowym, ale również w kawalerce, gdzie można wykorzystać w obszarze tworzenia wygodnej przestrzeni.

Meble pokojowe Bos posiadają zarówno duży wybór łóżek do spania, komody pokojowe jak i mniejsze meble typu szafki nocne czy regały wiszące i półki na książki. Tworzenie wygodnej aranżacji przestrzennej jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy wybierać meble i dodatki wysokiej jakości oraz odpowiednie pod nasze gusta estetyczne czy wizerunkowe.

Stosowanie półek do wieszania na ścianie ułatwia wprowadzenie w pomieszczeniach porządku i dobrej organizacji i zagospodarowania danego miejsca. Półki są dobrze wykonane w przypadku marki Meble Bos, które warto wykorzystywać w codziennym życiu, zarówno w przestrzeni jak salon, czy pokój dzienny jak i w sypialni czy przedpokoju. Półka wisząca 120 Jazz można wykorzystać również w jadalni jako sposób na eksponowanie serwisów kawowych czy drobnych przedmiotów kuchennych.

Atuty mebli BOS:
  1. Wygodne meble pokojowe;
  2. Ergonomia;
  3. Elegancja;
  4. Uniwersalność;

Opis

Szerokość
119
Wysokość
27
Głębokość
22
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943637
MPN
MSBP-079-POL/120-111-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :