Regał Wiszący 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Regał Wiszący 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
search
  • Regał Wiszący 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Regał Wiszący 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Regał Wiszący 120 Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
Regał wiszący do powieszenia na ścianie nad komodą pokojową lub szafką RTV. Produkt wysokiej jakości, atrakcyjny wizerunkowo i cenowo. Termin realizacji dostawy od 7 do 14 dni. 

Dostępny od ręki

189,00 zł
179,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 179,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 120 cm wysokość: 40 cm głębokość: 23 cm

Ilość

Tworzenie praktycznej przestrzeni mieszkalnej ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków domowych i związanych z pracą zawodową. Meble Bos to producent ciekawych, eleganckich mebli pokojowych, które wprowadzają w przestrzeni mieszkalnej dużo ładu i porządku. Każdy z produktów został stworzony z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, gdzie dane materiały wpływają znacząco na funkcjonalność danej aranżacji. Meble Bos stworzyły kolekcję mebli Jazz, wykonany tak, aby wprowadzić w mieszkaniu czy domu więcej prostoty, minimalizmu i aspektów opartych o naturalne barwy.
alt
W pokoju dziennym warto powiesić funkcjonalny regał wiszący 120 Jazz Meble Bos, który jest produktem jaki można powiesić na biurkiem czy komodą pokojową. Regał wiszący to sposób na stworzenie dodatkowego miejsca, na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Z takim regałem można wprowadzić miejsce na przechowywanie książek i rozpocząć proces budowania domowej biblioteki. Regał wiszący Jazz Meble Bos występuje w kolorze Kasztan Nairobi. Ciepła, jasna barwa drewna, która wprowadza w pokoju dziennym przyjemny nastrój.

Regały wiszące to jedne z często wybieranych mebli mniejszego rozmiaru, jakie można wprowadzić w dodatkowy sposób w różnych pomieszczeniach.Takie regały pasują również w pokoju młodzieżowym oraz w przestrzeni jak przedpokój czy sypialnia. Wspomniany regał wykonano z płyty wiórowej laminowanej, posiada on trzy wnęki, gdzie można przechowywać książki, płyty DVD czy eleganckie dekoracje wykonane ze szkła czy metalu.

Regały wiszące można powiesić w takich miejscach jak sypialnia, nad łóżkiem jako miejsce do eksponowania eleganckich dekoracji. Regały można zastosować w pokoju ucznia, gdzie można postawić zarówno płyty z grami komputerowymi jak i podręczniki czy zeszyty książek. Takie meble ułatwiają codzienną organizację i pracę w domu. Sprawdzają się w wielu pomieszczeniach, można z ich udziałem stworzyć przyjemnie wyglądający salon, który nabiera nowych barw, a przynajmniej większej przytulności i komfortu.

Regał do pokoju dziennego to sposób na stworzenie dodatkowego miejsca organizacyjnego, które poprawią wizerunek pomieszczenia oraz aspekty funkcjonalne. Regał pokojowy to sposób na stworzenie przyjemnej aranżacji w przestrzeni mieszkalnej, gdzie warto zbudować funkcjonalne mieszkanie i dom, które znacząco wpływają na jakość życia mieszkańców.

Meble pokojowe Jazz Bos to wysokiej jakości meble, w atrakcyjnych cenach, które całkowicie odmienią wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble dobrze zaprojektowane, posiadające dużą ilość półek, regałów, gdzie występują funkcjonalne wnęki oraz półki. Meble pokojowe Jazz Bos wykonane są z wysokiej jakości materiałów z dużą odpornością na uszkodzenia.

Regały pokojowe to meble często wykorzystywane w pokoju młodego człowieka, który się uczy. Można w takich regała stworzyć ulubione miejsce do przechowywania ulubionych książek, filmów czy gier. W niektórych przypadkach takie regały mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania ubrań czy akcesoriów sezonowych. Meble takie można wykorzystywać w różnych pomieszczeniach ponieważ mają funkcjonalność dość uniwersalną i elastyczną.

Stosowanie mebli pokojowych w tym regałów w barwach neutralnych wprowadza w pomieszczeniach więcej elegancji, komfortu oraz wygodnego spędzania czasu. Poza tym meble w kolorach neutralnych wpływają pozytywnie na samopoczucie.

Atuty mebli BOS:
  1. Meble wygodne w używaniu;
  2. Meble funkcjonalne;
  3. Wysoka jakość wykonania;
  4. Neutralna kolorystyka;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
40
Głębokość
23
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943620
MPN
MSBP-079-REG_WISZ/120-111-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :