Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
search
  • Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
  • Łoże 160 Z Pojemnikiem I Półkami Kasztan Nairobi JAZZ Meble Bos
Łóżko z pojemnikiem i półkami w wezgłowiu. Produkt przyjemny wizualnie, atrakcyjny z wyglądu i wysokiej jakości.  Meble Bos atrakcyjne meble pokojowe i sypialniane. 

Dostępny od ręki

1 459,00 zł
1 386,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 386,05 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 168 cm wysokość: 90 cm głębokość: 223 cm

Ilość

Wygodne spędzenie nocy, tak aby człowiek mógł odpocząć zależy w dużej mierze od sposobu higieny przed snem oraz odpowiedniego łóżka do sypialni, gdzie dany produkt posiada wygodny i prozdrowotny materac, gdzie każdy z nas może przyjemnie odpocząć. Sypialnia to miejsce wymagające, dlatego warto zainwestować pieniądze w odpowiednie łóżko oraz tapczan, który wpływa znacząco na jakość funkcjonowania podczas całego dnia, gdzie ważnym elementem jest dobrze spędzona noc.
alt
Łóże 160 Jazz Meble Bos to łóżko sypialniane, gdzie zastosowano specjalny pojemnik, w którym można przechowywać pościel oraz liczne akcesoria do spania. Poza tym łóże do spania 160 Jazz Meble Bos posiada specjalne półki w wezgłowiu, gdzie można postawić liczne akcesoria dekoracyjne, które zdobią niejedną sypialnie. Łóże posiada stelaż z otwieranym pojemnikiem do góry, gdzie można przechowywać różne przedmioty zarówno związane ze spaniem, jak i z codziennymi obowiązkami.

Łóże 160 Jazz Meble Bos ma korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej, w dużej mierze odpornej na uszkodzenia. Łóżko do sypialni posiada wymiar oko 160 cm. Wspomniany produkt został wykonany w neutralnych kolorach, gdzie występuje połączenie barwy onyx z kasztanem nairobi. Takie połączenie barw ciepłych, w drewnianym wykonaniu wprowadza w pokoju, czy sypialni odpowiedni ciepły wystrój, który ułatwia spędzanie czasu przez osoby mieszkające podczas czynności wykonywanych przed pójściem spać czy po przebudzeniu się.

Do łóżka pokojowego 160 Jazz Meble Bos można postawić stolik nocny 1S Jazz, który jest w stanie pomieścić kilka ciekawych przedmiotów używanych przed snem. Stolik jest tak naprawdę szafką, gdzie można przechowywać rzeczy zarówno na blacie, jak i w dolnej jej części za drzwiami frontowymi. Łóżko do spania 160 jazz Meble Bos można zastosować w sypialni osób dorosłych, ale jest to również łóżko młodzieżowe, gdzie można zamontować w pokoju nastolatka.

Łóże do spania 160 Jazz Meble Bos to produkt wysokiej jakości, gdzie można podczas spania miło spędzać czas i przede wszystkim odpocząć po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Nad łóżkiem można zamontować małą lampkę ledową przyczepioną do ściany jako element pozwalający przed snem czytać książkę, gazetę lub pozwolić mieszkańcom obejrzeć ulubiony film czy serial.

Łóżka pokojowe powinny spełniać standardy jakościowe, wprowadzać w przestrzeni mieszkalnej ład i porządek. Okres spania jest ważnym elementem każdego dnia, każdego człowieka. Tylko spokojna noc, gdzie człowiek śpi przez całą noc, pozwala odpocząć organizmowi i funkcjonować prawidłowo. Łóżko do spania z pojemnikiem jest często wybieranym produktem przez klientów, ponieważ pojemnik ułatwia zapanowanie nad porządkiem w sypialni i w pokoju młodzieżowym. W takim pojemniku można przechowywać pościel, poduszki i koce.

Meble sypialniane w kolekcji Jazz Meble Bos to produkty wykonane w barwach neutralnych o ciekawym połączeniu koloru kasztan nairobi oraz onyx. Produkty Jazz wykonano z wysokiej jakości płyty meblowe. Koszyk produktów pod względem cenowym w kolekcji Jazz Meble Bos również jest atrakcyjny i pozwala stworzyć wygodne miejsce do odpoczynku i spania w domowym zaciszu.

Atuty mebli Jazz Meble Bos:
  1. Elegancja;
  2. Ergonomia;
  3. Funkcjonalność;
  4. Estetyka;

Opis

Szerokość
168
Wysokość
90
Głębokość
223
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943606
MPN
MSBP-079-LOZ_PP/160-111-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :