Regał Otwarty 1D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Regał Otwarty 1D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Regał Otwarty 1D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Regał Otwarty 1D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Regał Otwarty 1D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
Funkcjonalny wysoki regał do pokoju, gdzie można postawić dużą ilość książek, a także do eksponowania ciekawych dekoracji z naszego życia. Produkt ciekawy wizualnie, oryginalny i w przystępnej cenie. 

Dostępny od ręki

659,00 zł
626,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 626,05 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 56 cm wysokość: 210 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Wygodne meble pokojowe dla salonu ułatwiają życie, lepiej można zorganizować przestrzeń i zbudować przestrzeń taką jaką pragniemy, dobrze dopasowaną, elegancką, gdzie wszystko jest na swoim miejscu. Meble BOS stworzyły dość ciekawą, niepowtarzalną i nietypową kolekcję mebli pod nazwą Jazz, która wydaje się na pierwszy rzut oka prosta, minimalistyczna, ale ma pewne ciekawe charakterystyczne elementy jak dopracowanie mebli w produkcji oraz uniwersalność, dzięki czemu z meblami Jazz wyposażyć można salon, sypialnie, a także pokój młodzieżowy.
alt
W przestrzeni pokojowej ciekawym rozwiązaniem są regały otwarte na książki. Regał otwarty 1D1S Jazz Meble Bos to produkt idealny to stworzenia domowej kolekcji książek, którą można przekazywać międzypokoleniowo w rodzinie. Regał jest wykonany z płyt meblowych laminowanych. Regał otwarty na książki Jazz został wyposażony w trzy półki oraz cztery wnęki. Posiada również jedną szufladę i w dolnej części szafkę. W przestrzeni z półkami można zbudować kolekcję najlepszych książek, a także eksponować piękne serwisy kawowe, czy eleganckie, stylowe bibeloty czy pamiątki z podróży.

W szufladzie regału można przechowywać drobne produkty codziennego życia, jak pilot do TV, czasopisma i pozostałą prasę, ale jest to również idealne miejsce do przechowywania biżuterii. Regał występuje w połączeniu dwóch kolorów: Kasztan Nairobi i Onyx. Idealne uzupełnienie dwóch ciepłych kolorów w odcieniu drewna i beżu. Takie połączenie w przestrzeni mieszkalnej wprowadza dużo ciepła, przytulnego elementu dnia codziennego i wpływa znacząco na poprawę jakości życia.

Regał pokojowy Jazz Meble Bos jest jednym z regałów z tej kolekcji. Jest produktem wysokim, można stworzyć idealne miejsce na przechowywanie pamiątek i książek, a także kolekcji płyt z filmami czy muzyką. Pomimo, że technologia idzie do przodu w społeczeństwie można znaleźć sporą ilość zwolenników oglądania filmów na płytach DVD a nawet na kasetach VHS. Tak samo z muzyką, nadal spotyka się zwolenników słuchania muzyki na tradycyjnych płytach CD.

Regał otwarty do pokoju Jazz Meble Bos to produkt, który w łatwy sposób można utrzymać w porządku. Sprawdza się on zarówno w pokoju dziennym jak i w pokoju młodzieży. Nastolatki i uczniowie potrzebują miejsca do przechowywania podręczników, zeszytów i akcesoriów szkolnych a taki regał jest do tego idealnym rozwiązaniem. Poza tym młodzież często spędza czas na graniu w interesujące gry czy to na komputerze czy na konsoli - taki regał otwarty na gry na pewno się sprawdzi u niejednego nastolatka.

Regały pokojowe są często wybieranymi meblami przez polaków, ponieważ często wprowadzają znaczące zmiany w gospodarowaniu przestrzenią w domu. Ułatwiają zapanowanie nad bałaganem, wprowadzają znaczące zmiany w codzienności, dlatego tak często są kupowane. Regał pokojowy ułatwia życie nie tylko młodzieży, ale również panią domu, czy zwykłym osobom uczęszczającym do pracy. Zwolenników regałów pokojowych jest dużo, można zaobserwować wiele inspiracji tego typu w mediach społecznych.

Meble pokojowe Jazz Bos to dobra inwestycja na lata, produkty dobrze wykonane, które sprawdzają się w wielu pomieszczeniach mieszkalnych. A to wszystko w klasycznym, prostym stylu.

Atuty mebli BOS:
  1. Wygodne w używaniu;
  2. Atrakcyjne jakościowo i cenowo;
  3. Duży wybór mebli pokojowych;
  4. Uniwersalność i elastyczność;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
210
Głębokość
40
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943729
MPN
MSBP-079-REG_OTW_1D1S-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :