Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Witryna Niska 2D1W1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
Niska witryna w eleganckim wydaniu, w przyjemny dodatkiem w postaci szklanego elementu. Produkt funkcjonalny, elegancki i komfortowy. 

Dostępny od ręki

789,00 zł
749,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 749,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 97 cm wysokość: 172 cm głębokość: 40 cm

Ilość

W pokoju dziennym wykorzystując odpowiednie meble pokojowe, można stworzył całkiem przyjemne pomieszczenie, gdzie mieszkańcy domu czy mieszkania mogą poczuć ciepło i przytulność. Meble pokojowe Bos weszły w posiadanie ciekawej, dobrze prezentującej się kolekcji klasycznych mebli Jazz, gdzie ważnym ich atutem jest prostota w wykonaniu oraz zastosowanie nieszablonowych barw w postaci kasztanu Nairobi oraz Onyx.
alt
Jednym z produktów z kolekcji Jazz jest niska witryna pokojowa 2D1W1S Jazz Meble Bos, przeznaczone do postawienia w salonie, jako eksponat do tworzenia przyjemnego, eleganckiego pomieszczenia, gdzie można w sposób efektowny przechowywać bogatą kolekcję zastawy stołowej, przyjemnie wyglądające pamiątki z podróży czy wakacji, a także miejsce na przechowywanie i budowanie domowej biblioteki. Witryna ma szklany element, który podnosi jej rangę, staje się przyjemnie wyglądającym produktem, wprowadzającym w pomieszczeniu nie tylko aspekty klasyki ale również małe nuty nowoczesności.

Witryna niska pokojowa Jazz Meble Bos została wyposażona w zamykane fronty z metalowymi uchwytami, jedynie szuflada jest bezuchwytowa. Witryna została wykonana z wysokiej jakości płyt meblowych laminowanych wykonany w kolorach neutralnych. Produkt posiada w środkowej części otwartą wnęki, gdzie można postawić kolekcję książek. W dolnej części znajduje się szafka z dwoma drzwiami, które mają metalowe uchwyty. Za tymi frontami znajduje się miejsce do przechowywania bielizny oraz ubrań.

Witryna niska do salonu Jazz Meble Bos to sposób na zorganizowanie eleganckiego pomieszczenia, gdzie stylowe, ale w prostym wykonaniu meble nadają przestrzeni nowego wymiaru. Do takich pomieszczeń warto wykorzystywać drobne eleganckie elementy jak, dekoracje wykonane ze szkła, z metalu w kolorze złota czy srebra. Witryna niska do salonu Jazz Meble Bos to witryna dobrze wykonana, solidna, prosta w utrzymaniu porządku.

Witryny pokojowe są produktami meblarskimi często wybieranymi przez klientów zarówno do domów jak i mieszkań. Ponieważ często wybiera się jako element dekoracyjny, powinny mieć one dodatkowo jeszcze elementy funkcjonalne, aby przestrzeń gdzie stoją miała również wartości ekonomiczne i organizacyjne. Witryny pokojowe Jazz Meble Bos to wysoka jakość mebli wykonanych w dość przystępnych cenach, które znacząco odmienią niejedną przestrzeń.

Meble Bos to znany i ceniony producent mebli z wielkopolski charakteryzujący się dużym wyborem różnego rodzaju kolekcji mebli a także poszczególnych ich modeli. W przypadku mebli pokojowych Jazz można z ich udziałem stworzyć funkcjonalny pokój dzienny, pokój młodzieżowy oraz sypialnie. Takie meble łatwo można składać, ponieważ przeznaczone są do samodzielnego montażu. W przypadku niskiej witryny Jazz przy szufladzie zamontowano mechanizm bezuchytowy, a także prowadnice kulkową.

Witryny pokojowe Bos to nie tylko produkty z kolekcji Jazz, producent posiada całkiem spory wybór poszczególnych produktów w różnych kolekcjach. Każdy klient znajdzie coś dla siebie, w dobrej jakości i rozsądnej cenie. Wykorzystywane są tutaj elementy wysokiej jakości dobrze prezentujące się oraz poprawiające organizację przestrzenną każdego pomieszczenia. Witryny pokojowe można zastosować zarówno w pokoju dziennym jak i w jadalni. Meble Bos to wysoka jakość wykonania.

Atuty mebli BOS:
  1. Meble wygodne w używaniu;
  2. Funkcjonalne;
  3. Ergonomiczne;
  4. Przyjemne wizualnie;

Opis

Szerokość
97
Wysokość
172
Głębokość
40
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669943743
MPN
MSBP-079-WIT_NIS_2D1W1S-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :