• Promocja
  • -5%
Regał 2D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
search
  • Regał 2D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Regał 2D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos
  • Regał 2D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

Regał 2D1S Kasztan Nairobi / Onyx JAZZ Meble Bos

Regał pokojowy z zamykanym frontem, z dużą ilością półek i ergonomiczną szufladą. Produkt realizowany w terminie od 7 do 14 dni. Przyjemny wygląd, atrakcyjna cena. 

Dostępny od ręki

729,00 zł
692,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 692,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 56 cm wysokość: 210 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Nietuzinkowe meble, wykonane w sposób prosty, potrafią w pomieszczeniu mieszkalnym wprowadzić stylizacje minimalizmu i nurtów skandynawskich, które mają wiele zwolenników w krajach Europy Zachodniej, jak również w Polsce. Minimalizm oparty jest o tworzenie w przestrzeni dużego miejsca, ale usuwania przedmiotów zbędnych, które są zepsute, zniszczone i już do nas nie pasują. Meble Bos stworzyły prostą we wzornictwie kolekcje mebli pokojowych pod nazwą Jazz, która charakteryzuje się pewną surowością ale w wykonaniu dość delikatnych barw w połączeniu kasztana Nairobi oraz Onyx.
alt
Regał pokojowy 2D1S Jazz Meble Bos to produkt uniwersalny, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach domu czy mieszkania. Regał pokojowy Jazz został wykonany zarówno w korpusie jak i na frontach z płyty meblowej laminowanej. Do regału wykorzystano dwa mechanizmy otwierania. W przypadku frontów drzwi mamy metalowy uchwyt, w przypadku szuflady bezuchwytowe frezowanie, które ułatwia otwieranie i zamykanie tej części regału.

Regały pokojowe są często wybierane w domach i mieszkaniach klientów, ponieważ są meblami dość uniwersalnym, gdzie można zbudować zarówno domową bibliotekę, jak i również miejsce do przechowywania ubrań, czy licznych dekoracji. Szuflada w przypadku regału Jazz to miejsce, gdzie w przyjemny sposób można przechowywać drobne przedmioty użytku codziennego. Regały Jazz można wykorzystać jako regały na książki.

Regał na książki 2D1S Jazz Meble Bos to produkt, gdzie można postawić wiele woluminów ulubionych lektur. Taki produkt znakomicie sprawdza się w salonie, gdzie kultura czytania często jest podkreślana. Poza tym regał dobre sprawdzi się również jako garderoba czy bieliźniarka, ponieważ ma zamykany front. Kolorystyka regałów Jazz wykonana jest w barwach stonowanych, eleganckich i ciepłych pod nazwą kasztan nairobi i onyx.

Regały pokojowe Jazz występują w różnych wydaniach, zarówno z otwieranymi jak i zamykanymi frontami oraz w mniejszych wymiarach jako regały do powieszenia na ścianie. Wybór w kolekcji Jazz regałów pokojowych jest naprawdę duży. Poza tym można wykorzystywać je w pokojach młodzieżowych, aby osoby uczęszczające do szkoły mogły przechowywać podręczniki szkolne, lektury do czytania i zeszyty, które rozwijają młodego człowieka, a on nabiera wiedzy i nowych umiejętności. Regały pokojowe Jazz to nowoczesny sposób na wprowadzenie w mieszkaniu ładu i porządku, zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach.

Regały pokojowe Jazz idealnie sprawdzają się w przestrzeni mniejszego metrażu, gdzie każdy metr kwadratowy pokoju czy mieszkania jest na wagę złota. Poza tym takie meble można w prosty sposób montować i nadać im nowego życia, przez zmianę położenia ich w przestrzeni pokojowej, ponieważ można w prosty sposób zmienić ich lokalizację.

Meble pokojowe Jazz Meble Bos to produkty, z którymi można zbudować odpowiednie miejsce w aranżacji minimalizmu. Proste wykonanie mebli, nadaje przestrzeni wyrazistości i pełnej głębi, ponieważ nie ma przytoczenia zbędnymi dekoracjami oraz nadmiarem mniejszych przedmiotów. Meble pokojowe Jazz Meble Bos to produkty idealne do budowania przestrzeni wygodnej, dobrze przygotowanej do pracy, nauki i rozwoju osobistego np. młodej osoby.

Atuty mebli Jazz BOS:
  1. Meble proste wizualnie;
  2. Wysoka jakość wykonania;
  3. Meble funkcjonalne;
  4. Ciekawy aspekt kolorystyczny;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
210
Głębokość
40
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901669943699
MPN
MSBP-079-REG_2D1S-110-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji :