Toaletka + nadstawka nad toaletkę Afrodyta Mebin

Toaletka + nadstawka nad toaletkę Afrodyta Mebin
search
  • Toaletka + nadstawka nad toaletkę Afrodyta Mebin
Toaletka z nadstawką firmy Mebin o wymiarach: szerokość 128cm, głębokość 49cm, wysokość 93cm . Stanowi element klasycznej kolekcji Afrodyta.

szerokość: 128 cm wysokość: 93 cm głębokość: 49 cm

AFRODYTA Toaletka + nadstawka nad toaletkę

WYMIARY:
Szerokość:  128 cm
Głębokość:  49 cm
Wysokość:   93 cm


 

Afrodyta to klasyczna kolekcja mebli przeznaczonych do jadalni, salonu i sypialni. Poszczególne bryły wykonane z udziałem litego drewna i naturalnej okleiny pozwalają na swobodną aranżację wnętrz. Ta niezwykle elegancka linia wzornicza występuje w dwóch kolorach: czereśnia patyna i rustikal patyna.

Charakterystyczne dla Afrodyty są finezyjne krzywizny i zaokrąglone fronty boczne serwantek, witryn i komód. Efektowne przeszklenia serwantek i witryn nadają lekkości solidnym meblom i umożliwiają ekspozycję ozdobnych przedmiotów czy porcelany. Bogaty wybór stołów i stolików wraz z kompletem krzeseł – do wyboru w wybranej wersji kolorystycznej tkaniny obiciowej jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Warto dodać, iż bryły z kolekcji Afrodyta pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów. Meble o wyjątkowych walorach dekoracyjnych są interesującą propozycją dla zwolenników tradycyjnego i eleganckiego wzornictwa.

Opis

Szerokość
128
Wysokość
93
Głębokość
49
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :