Regał CNMR711 Canmore Forte

 • Promocja
 • -5%
Regał CNMR711 Canmore Forte
search
 • Regał CNMR711 Canmore Forte
 • Regał CNMR711 Canmore Forte
 • Regał CNMR711 Canmore Forte
 • Regał CNMR711 Canmore Forte
 • Regał CNMR711 Canmore Forte

Zaprezentowany wąski Regał CNMR711 Canmore mebli Forte spełni zarówno oczekiwania dorosłych, jak i młodzieży. Pomoże w utrzymaniu porządku zarówno w domowym biurze, bibliotece, jak i pokoju młodzieżowym. Regał młodzieżowy posiada liczne praktyczne półki, w sumie pięć otwartych przestrzeni oraz jeden zamknięty biały front w połysku, ozdobiony giętym plastikowym uchwytem w kolorze białym. Pozwoli to na segregacje nie tylko książek, podręczników, ale wszelkich drobiazgów i ozdób. Swoją funkcjonalnością zachwyci entuzjastów praktycznych, ale i pięknych mebli.  

599,00 zł
569,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 479,20 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 55 cm wysokość: 202 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Regał pojedynczy Canmore Meble Forte

Przy wyborze aranżacji do pokoju dziecka pamiętaj, że dzieci rosną zbyt szybko, więc nie warto stawiać na meble, które akurat są w trendach. Lepszym rozwiązaniem będą właśnie meble uniwersalne, które nie nudzą się z biegiem lat. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych akurat trendów.

Taką kolekcją mebli dla młodzieży jest na przykład Canmore marki Forte. Zastosowano tu kolorystykę dość nowoczesną, ale bryła zachowała klasyczną formę. Projektanci z fabryki Forte wykorzystali motyw betonu, który już od wielu lat stosowany jest w architekturze wnętrz. Jasnoszare wybarwienie betonu połączyli z kolorem białym w połysku.

Podczas tworzenia wystroju w pokoju młodzieżowym warto rozważyć zastosowanie w nim regału. Młody człowiek może go wykorzystać jako np. regał na książki. Marka Forte, w swej kolekcji Canmore proponuje ciekawą formę wąskiego regału, która z pewnością Cię zaintryguje. Mebel posiada mnóstwo półek, częściowo schowanych za drzwiczkami, a częściowo o charakterze otwartym.

Atuty kolekcji Canmore:

 • Uniwersalny styl
 • Dekor betonu
 • Klasyczna forma mebli
 • Dedykowany dla młodzieży

alt

Prezentowany szeroki regał CNMR711 Canmore marki Forte spełni zarówno oczekiwania dorosłych, jak i dzieci. Gdzie sprawdzi się najlepiej? W domowym biurze, biblioteczce, jak i pokoju młodzieżowym, do organizacji wszelkich dokumentów, książek oraz podręczników. Regał młodzieżowy posiada liczne praktyczne półki, w sumie pięć otwartych przestrzeni oraz jeden zamknięty biały front w połysku, ozdobiony giętym plastikowym uchwytem w kolorze białym. Pozwoli to na segregacje nie tylko książek, podręczników, ale wszelkich drobiazgów i ozdób. Fronty prezentowanego regału są wykonane w białym połysku, otwierane są zaokrąglonymi białymi uchwytami, natomiast korpusy posiadają wybarwienie jasnego szarego betonu, obecnie bardzo popularnego w trendach architektonicznych. Wykorzystując regał CNMR711 Canmore we wnętrzach wraz z innymi elementami kolekcji, uzyskamy kompletne aranżacje.

Meble Forte to jeden z największych producentów mebli pokojowych w Europie. Projekty tworzone z pasją dają okazje do korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ciesząc się renomą wśród polskich klientów od wielu lat. Charakteryzuje je wysoka jakość surowców oraz ogromny wybór kolorów. Meble Forte to feeria kolorów oraz połączeń, zarówno w połysku, jak i w matach.

Fabryka Mebli Forte proponuje zarówno kolekcje mebli w stylu klasycznym, gdzie dzięki pogrubieniu górnych oraz bocznych listew, bryła nabiera ciężkości, meble o stylistyce antycznej oraz inspirowane klimatami innych krajów: zimny styl skandynawski czy przytulny prowansalski.

Lubisz motyw betonu? Szary beton to dekor obecny oraz chętnie wykorzystywany we współczesnej aranżacji wnętrz. Jego popularność spotkasz na ścianach, podłogach oraz w dekorach brył mebli. Beton kojarzy się z surowością, a połączony z białym połyskiem, otwiera wiele dróg aranżacyjnych. Motyw betonu pojawiający się na meblach dobrze jest łączyć z ciemnymi, czarnymi bądź jednolitymi podłogami.

Warto wspomnieć, że seria mebli Canmore to meble do samodzielnego montażu, według instrukcji. Wysłane są w paczkach. Producent zapewnia dwa lata gwarancji.

Opis

Szerokość
55
Wysokość
202
Głębokość
42
Wykończenie
połysk
Ilość półek
5
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 10%
Forte 15%
Forte 30%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Canmore Forte: