Półka Amazon TYP 61 Wójcik

Półka Amazon TYP 61 Wójcik
search
  • Półka Amazon TYP 61 Wójcik
  • Półka Amazon TYP 61 Wójcik
  • Półka Amazon TYP 61 Wójcik
  • Półka Amazon TYP 61 Wójcik
Średniej wielkości półka Amazon Typ 61 Wójcik to znakomity dodatek do salonu oraz mniejszych pomieszczeń jako element dekoracyjny. 

Dostępny od ręki

215,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 110 cm wysokość: 20 cm głębokość: 20 cm

Ilość

Meble Wójcik to znane i cenione meble pokojowe, które odmieniają niejedną przestrzeń, w której zyskuje się funkcjonalne miejsce do zamieszkania, a także atrakcyjne wizerunkowo. Kolekcja Amazon to wysokiej jakości meble do pokoju dziecięcego. Wśród nich znajdują się również mniejsze elementy dekoracyjne jak wysokiej jakości półki wiszące, które wprowadzają w przestrzeni możliwość zbudowania domowej biblioteki oraz stworzyć eleganckie miejsce do eksponowania dekoracji jak zdjęcia w ramkach, albumy fotograficzne czy przyjemnie wyglądające bibeloty z podróży.
alt
Półka Amazon typ 61 Wójcik to elegancka, jasna półka wisząca, którą można zamontować nad komodą pokojową, stolikiem nocnym czy szafką. Półka idealnie wkomponowuje się do pokoju dziecięcego jako miejsce do przechowywania zabawek czy książeczek dla dzieci. Półka jest średniej szerokości, posiada poziomy element w kolorze dąb San remo oraz tył w białym kolorze. Cała szafa została wykonana z płyty wiórowej laminowanej, która jest tak wyprodukowana, aby była odporna na uszkodzenia różnego rodzaju. Półka Amazon Typ 61 Wójcik jest jasnego koloru, pasuję do innych mebli z tej kolekcji jako uzupełnienie np. nad komodą, gdzie dzieci uczą się sprzątać i samemu sięgać po ulubioną zabawkę.

Półka Amazon Typ 61 Wójcik to produkt, który przez swój wygląd może zostać użyty np. w przedpokoju czy w sypialni. Przedpokój to wymagające miejsce, ponieważ to miejsce, które w pierwszej kolejności przekraczamy po przejściu przez próg domu. Półka ciekawie prezentuje się np. z ciemniejszą komodą, jako kontrast czy szafką na obuwie.

Półka Amazon Typ 61 Wójcik może służyć jako miejsce do przechowywania książek, płyt CD oraz DVD. Budowanie domowej biblioteki książek czy kina jest możliwe jeśli wybiera się takie produkty jak wskazany typ 61. Półka Amazon Typ 61 Wójcik to produkt klimatyczny, który wprowadza w pomieszczeniu ciepło i sympatyczny stan. Człowiek ogólnie dobrze się czuje w pomieszczeniach, gdzie zastosowano Meble Wójcik niezależnie z jaką kolekcją mamy do czynienia. Meble wykonane tak, aby odmienić niejedno miejsce i stworzyć wygodne miejsce do zamieszkania, gdzie rodzina jest najważniejsza, a nasz dom to idealny azyl.

Meble Wójcik to produkty elegancko wprowadzające zmiany w domowym zaciszu. Niezależnie jaką kolekcję się wybierze, meble solidnie wykonane, starannie tak, aby odmienić nasze miejsce w którym żyjemy. Kolekcja Amazon wydaje się kolekcja dla dzieci, ale są takie dodatki, mniejsze meble jak półki Amazon, które warto zamontować w przedpokoju, salonie czy jadalni. Jadalnia to miejsce, gdzie można eksponować serwis kawowy czy kubki z podróży lub ulubionych miejsc.

Meble Wójcik prezentują się dość elegancko, jedne bardziej nowocześnie inne bardziej klasycznie. Produkty wykonana w większość z wysokiej klasy płyt wiórowych laminowanych, z wykorzystaniem kolorystyki jasnej, neutralnej, drewnianej. Meble Wójcik to dobrze przygotowane miejsce do zamieszkania, w którym można oglądać ulubiony serial albo stworzyć wygodne miejsce do mieszkania, zarówno z rodziną czy będą osobą singlem. Meble dobrze wykonane, solidne, tworzące miejsce wygodne do życia, tak aby móc w nim pracować, uczyć się i spędzać czas jak się ma ochotę.

Atuty kolekcji Amazon:
  1. Białe meble dla dzieci;
  2. Funkcjonalność:
  3. Uniwersalność:
  4. Przyjemna stylizacja.

Opis

Szerokość
110
Wysokość
20
Głębokość
20
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
boho
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: