Komoda Amazon TYP 30 Wójcik

Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
search
  • Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 30 Wójcik
Komoda Amazon Typ 30 Wójcik to produkt do zastosowania w pokoju dla dzieci, gdzie można w wygodny sposób stworzyć przyjemne miejsce dla dzieci. Komoda funkcjonalna, przyjemna dla oka w białym kolorze z interesującymi detalami. 

Dostępny od ręki

899,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 106 cm wysokość: 116 cm głębokość: 52 cm

Ilość

Meble dla dzieci powinny posiadać wygodne do używania elementy dla najmłodszych. W kolekcji mebli Wójcik znajduje się model Amazon, gdzie niektóre produkty mają zastosowanie w domowych pokojach. Przechowywanie zabawek, ubrań dla dzieci oraz różnego rodzaju gier edukacyjnych jest dość skomplikowane, dlatego należy wybierać takie, które spełniają oczekiwania rodziców, a także samych dzieci. W kolekcji Amazon znajdują się takie meble jak komody pokojowe, które warto wykorzystywać w pokojach dziecięcych, posiadają sporą ilość półek, na których małe dzieci mogą uczyć się odkładania zabawek, a także mechanizmy przesuwania frontów, za którymi można odnaleźć ciekawe wnęki i boxy.
alt
Komoda Amazon Typ 30 Wójcik jest niewielkim wymiarów komodą pokojową wyposażoną we wnęki, na których można umieścić zabawki i gry edukacyjne dla dzieci. Front komody został wyposażony w drzwi w kolorze białym z połyskiem, który miał nietypową funkcję przesuwania drzwi od prawej do lewej strony. W części środkowej komody znajdują się boxy w kolorze dębu San Remo. Komoda przez swój nieduży rozmiar może zostać postawiona w wielu pomieszczeniach, przez swoją wysokość ułatwia samodzielne działania dzieci i naukę sprzątania.

Komoda Amazon Typ 30 Wójcik w niektórych przypadkach może mieć zastosowanie do przechowywania kolekcji płyt CD czy filmów na DVD. Budowanie kina domowego, gdzie nasze pozycje muzyki i filmów nigdy nie było prostsze, a wykorzystywanie takiej komody to idealne rozwiązanie. Komoda Amazon Typ 30 Wójcik jest produktem dobrze prezentującym się z pozostałymi produktami z kolekcji Amazon. Do tego typu produktu jak wspomniana komoda można dobrać wygodny regał, gdzie dzieci mogą przechowywać swoje zabawki.

Budowanie wygodnie urządzonego pokoju dziecięcego jest procesem, który wymaga inwestycji w ciekawe meble, które sprawiają radość rodzicom jak i dzieciom. Ważne jest aby takie meble były bezpieczne, posiadały wygodne elementy wyposażenia, które ułatwiają naukę sprzątania wśród małych pociech. Stosowanie w domowym zaciszu mebli dziecięcy to stworzenie wygodnej przestrzeni, gdzie dzieci mają swoje miejsce w rodzinie, a także swój pokój z przyjemnymi meblami.

Meble Wójcik posiadają przeważnie meble dla osób dorosłych, jednak niektóre modele w kolekcji Amazon oraz Angels mają możliwość stosowania ich w przestrzeni gdzie mieszkają dzieci. Wygodne regały, komody, szafki to sposób na udane miejsce do wychowywania dzieci, gdzie ich przedmioty są przechowywane w wygodny sposób, a ich uporządkowanie jest możliwe dzięki odpowiednim meblom. Kolekcja Amazon posiada kilka rodzajów komód pokojowych, które można dobierać według zapotrzebowania. Mają możliwość stworzenia z ich udziałem wygodnego pokoju dla dzieci, gdzie ulubiona maskotka, czy pluszak znajdzie swoje miejsce.

Meble Wójcik to producent mebli pokojowych, które podzielone są na kilka kolekcji w różnych stylizacjach. Meble Wójcik zostały wykonane z płyt wiórowych laminowanych, w niektórych kolekcjach w całości, a niektóre posiadają fronty wykonane z płyt MDF zarówno w tonacji mat jak i połysk. Meble prezentują się efektownie, mają dużo przydatnych półek, szuflad, wnęk oraz innych elementów ułatwiające zarządzanie porządkiem w przestrzeni mieszkalnej.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Bogaty wybór kolekcji;
  2. Geometryczne kształty brył;
  3. Jasne kolory jak i drewniane;
  4. Uniwersalność

Opis

Szerokość
106
Wysokość
116
Głębokość
52
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
brak
Ilość drzwi
1
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
boho
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: