Półki do szafy KSMD85 Forte

  • Promocja
  • -5%
Półki do szafy KSMD85 Forte
search
  • Półki do szafy KSMD85 Forte
Trzy szare półki, do zastosowania wewnątrz szaf na ubrania. Półki eleganckie, proste w szarym neutralnym kolorze. Produkt wysokiej jakości aby zorganizować daną przestrzeń w sposób funkcjonalnym. 
269,00 zł
255,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 255,55 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 104 cm wysokość: 56 cm głębokość: 3 cm

Ilość

Szafy na ubrania stanowią podstawę każdego dobrze urządzonego domu. Szafy takie wykonane są tak, aby zorganizować w nich miejsce na przechowywanie odzieży różnego typu. Niektóre szafy posiadają drążki, półki i szuflady, inne mają w swoim asortymencie tylko drążki do okryć wierzchnich. Meble Forte posiadają w swoim asortymencie poza standardowym szafami i meblami, również mniejsze dodatki które mają właściwości funkcjonalne, wpływające korzystnie na przechowywanie i zagospodarowanie danej przestrzeni. Takimi dodatkami mogą być kontenerki do szafy, komody czy półki.

Półki do szafy KSMD85 Forte to proste, szare półki do wnętrza szafy. Szerokość takich półek to 104 cm. Produkty klimatyczne, proste, które mają możliwość tworzenia wygodnej szafy nawet jeśli posiada ona same drążki. Półki wykonane są z płyty meblowej, odpornej na uszkodzenia. Proste w montażu, można zastosować je w meblach pokojowych oraz do sypialni czy przedpokoju. Szafy do ubrań obecnie można używać do budowania domowej garderoby, która może posłużyć nam przez lata, tworząc magiczne miejsce z ubraniami w naszym własnym domu.

Półki do szafy Forte posiadają piękny odcień szarości, przez co są uniwersalne i mogą zostać zamontowane w różnych szafach producenta Meble Forte. Szafy pokojowe, można postawić w przedpokoju, przechowywać odzież i akcesoria sezonowe. Jak zamontujemy półki w górnej części szafy mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania bagaży, toreb oraz odzieży sezonowej lub sprzętu sezonowego. Wspomniane półki, jak zamontuje się w dolnej części, mogą posłużyć jako miejsce na organizacje butów.

Kolekcja z jakiej wywodzą się podane półki do szafy Forte nazywa się Kashmir. Kolekcja ta ma głównie przeznaczenie do sypialni, dlatego szafy na ubrania można wyposażyć w półki, które posłużą jako domowa bieliźniarka, gdzie gospodyni domowa przechowuje wysokiej jakości pościel oraz dodatki w postaci ręczników, prześcieradeł, poszewek oraz innych elementów używanych na terenie sypialni.

Półki do szafy to dobra inwestycja jak posiadamy małą szafę, która nie jest w stanie pomieścić wszystkich ubrań bez takich dodatków. Takie szafy często znajdują się w małych mieszkaniach jak kawalerka, gdzie osoby mieszkające w pojedynkę nie potrzebują bardzo dużych szaf, a jednocześnie pragną dane ubrania uporządkować i prowadzić dom w sposób czysty i schludny. Półki zamocowane w szafie na korytarzu umożliwiają stworzenie dobrego miejsca do przechowywania bagażu używanego jak idziemy do pracy czy szkoły.

Meble Forte to praktyczne, dobrze wyglądające meble do pokoju, sypialni, jadalni i przedpokoju. Posiadają wysoką jakość wykonania, z materiałów odpornych na zarysowania i drobne uszkodzenia. Meble Forte zostały wyposażone w przyjemne dla oka wizerunkowe elementy jak białe, albo drewniane wybarwienia, która wprowadzają ład i porządek w danej przestrzeni mieszkalnej. W szafie takiej z półkami można dodatkowo zamontować małe oświetlenie, kiedy szafa otwiera się wszystkie rzeczy na półkach są widoczne, nawet wieczorem czy wczesnym rankiem, dzięki zamontowanym oświetleniem ledowym. Meble takie są wygodne w użyciu, sprawiają wrażenie dobrze wykończonych, a także prostych w montażu. Przyjemnie urządzony salon to miejsce, gdzie znajduje się duża ilość mebli Forte.

Atuty mebli Forte:
  1. Bogata kolorystyka mebli;
  2. Wygodna;
  3. Funkcjonalność;
  4. Solidność wykonania;

Opis

Szerokość
104
Wysokość
56
Głębokość
3
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :