Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik
search
  • Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik
  • Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik
  • Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik
  • Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik
Bieliźniarka Amazon TYP 10 Wójcik w kolorze białym. Górna część za drzwiami skrywa półkę,a dolna część posiada dwie półki. Drzwi dolne i górne zostały rozdzielone wnęką.

Dostępny od ręki

819,00 zł
778,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 573,30 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 48 cm wysokość: 191 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Sypialnia to takie miejsce w domu, które potrzebuje specjalnej troski, aby nie przesadzić z nadmiarem mebli, a jednocześnie stworzyć przestrzeń uporządkowaną oraz wygodną. W niektórych sypialniach można zauważyć, że znajdują się specjalne meble z przeznaczeniem na przechowywanie bielizny zarówno nocnej jak i do spania w kategorii pościel, poduszki czy powłoki. Sypialnia to miejsce, gdzie warto zbudować domową bieliźniarkę wykorzystując do tego odpowiednie meble, np. marki Meble Wójcik. Jasne, klimatyczne, ale proste meble z kolekcji Amazon Wójcik to idealne meble, które w poszczególnych modelach mogą zostać użyte w takiej sypialni.
alt
Produkt dobrze zarządzającym sekcją bielizny nocnej może zostać bieliźniarka Amazon typ 10 Wójcik, która została wyposażona w 5 zamkniętych wnęk, a także jedną otwartą przestrzeń na wyeksponowanie dekoracji. Korpus bieliźniarki został wykonany z płyty wiórowej laminowanej w białym kolorze, natomiast fronty z płyt MDF. Całość frontów zakończona jest uchwytami ze szkła mrożonego w czterech kolorach do wyboru. Montaż produktu jest zarówno prawostronny jak i lewostronny. Bieliźniarka Amazon typ 10 Wójcik jest produktem wysokim, dzięki któremu możemy praktycznie urządzić miejsce przechowywania bielizny.

Bieliźniarka Amazon typ 10 Wójcik może mieć więcej zastosowań niż tylko w sypialni. Przedpokój to miejsce wymagające, gdzie warto zagospodarować występujące w nim wnęki. Taka bieliźniarka idealnie sprawdzi się do przechowywania ubrań sezonowych, a także akcesoriów stosowanych okazjonalnie. Część z otwartą wnęką może posłużyć jako miejsce do przechowywania książek, albumów ze zdjęciami oraz drobnych dekoracji jak kieliszki czy filiżanki do kawy. Bieliźniarka posiada w dolnej części stabilne nóżki, które utrzymują produkt w stabilnej pozycji.

Bieliźniarka Amazon Typ 10 Wójcik posiada drzwi w górnej części jak i dolnej, a to wszystko jest rozdzielane za pomocą otworu na środku. Kolekcja Amazon to meble dość praktyczne, które zorganizują niejedną przestrzeń w wygodny i przyjemny sposób. Kolekcja Amazon to produkty do tworzenia domowego ogniska, w prostym jasnym wykonaniu. Meble w tonacji białej, z elementami przeplatanymi w barwie dębu San Remo. Bieliźniarka prezentuje się interesująco ze względu na jakość wykonania. Mamy funkcjonalny mebel, który może służyć jako miejsce przechowywania bielizny oraz odzieży, która używana jest w na co dzień.

Meble Wójcik w swojej bazie posiada kilka różnych kolekcji w różnej stylizacji. Wybór jest duży, poza typowymi meblami białymi w klasycznym stylu marka Meble Wójcik posiada również nowocześniejsze rozwiązania jak meble Linate, Toronto czy dla dzieci Angels. Meble Wójcik mają wiele zastosowań. Używane są przeważnie w przestrzeni mieszkalnej, jednak niektóre produkty można używać również w biznesie jak nowoczesnych start-upach czy innowacyjnych korporacjach. Meble Wójcik w kolekcji Amazon wykorzystane mają proste, minimalistyczne wykonanie, które od lat podbija rynek wnętrzarski. Osoby, które stawiają na prostotę wykonania mebli oraz jej jakość jest coraz więcej. Kolekcja Amazon to meble białe przeplatane kolorem dębu San Remo, z możliwością łączenia ich z produktami z innych kolekcji marki Meble Wójcik.

Atuty mebli Wójcik z kolekcji Amazon:
  1. Przyjemne dla oka białe meble pokojowe;
  2. Duży wybór mebli do sypialni i salonu;
  3. Wygodne meble do organizacji i porządku;

Opis

Szerokość
48
Wysokość
191
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Ilość drzwi
2
Rodzaj drzwi
uchylne
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
boho

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: