Komoda Amazon TYP 36 Wójcik

  • Promocja
  • -20%
Komoda Amazon TYP 36 Wójcik
search
  • Komoda Amazon TYP 36 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 36 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 36 Wójcik
  • Komoda Amazon TYP 36 Wójcik
Przyjemny dla oka produkt marki Meble Wójcik z kolekcji Amazon to komoda Typ 36 Wójcik wyposażona w dwa otwarte boxy oraz dwie wnęki zamknięte białymi frontami. Komoda to produkt wysokiej klasy do pokoju dziecięcego. 

Dostępny od ręki

799,00 zł
639,20 zł Zniżka 20%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 559,30 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 91 cm wysokość: 97 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Budowanie wygodnego pokoju dla dziecka wymaga odpowiednich mebli i dodatków. Meble Wójcik posiadają dziecięcą kolekcję mebli - Amazon. Kolekcja taka posiada białe meble, wykonane w kształcie geometrycznej bryły, które zostały wyposażone w fronty zamykane oraz otwarte wnęki. Poszczególne modele w kolekcji Amazon to można razem połączyć i stworzyć wygodne miejsce do życia dla dzieci. Kolekcja ta, została wyposażona w dużą ilość komód pokojowych a także półek wiszących. Meble Wójcik od lat podbijają serca klientów, ponieważ to produkty wykonane solidnie, elegancko, z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych. Prezentują się również znakomicie, tworzą niepowtarzalny wizerunek poszczególnych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu.
alt
Komoda Amazon Typ 36 Wójcik to nowoczesna komoda do pokoju dziecięcego, wyposażona w jasne fronty oraz boxy w kolorze dąb San Remo. W takiej komodzie można jeszcze odnaleźć zamknięte wnęki oraz pojedynczą szufladę - wszystko zamykane mechanizmem cichego domykania. Fronty zostały wyposażone w przyjemnie wyglądające w uchwyty, które występują aż w 4 kolorach. Komoda Amazon typ 36 Wójcik to idealna komoda dziecięca, która służy do organizowania przestrzeni w pokoju dziecięcym. Można z jej udziałem, stworzyć wygodny kąt do przechowywania maskotek, lalek czy samo dzików oraz gier edukacyjnych i książek dla dzieci. Jeżeli w domu mamy zwolenników malowania oraz rysowania, idealne miejsce do przechowywania akcesoriów plastycznych.

Komoda Amazon Typ 36 Wójcik to produkt drobny w konstrukcji, który warto wyposażyć o ciekawą półkę wiszącą oraz wygodne łóżko również z kolekcji Amazon. Prezentowany jasny kolor mebli, wprowadza przyjemny klimat, ciepły nastrój i wygodne miejsce do organizowania przestrzeni, w której żyją dzieci. Komoda posiada cztery nóżki, na których postawiono korpus. W dolnej części i górnej znajdują się elementy w postaci krawędzi w kolorze dąb San Remo.

Dobrze urządzony pokój dziecięcy jest wyposażony w wygodne łóżko, odpowiednie szafki i komody. W takich meblach można zorganizować miejsce do przechowywania licznych przedmiotów młodych osób. Przy kolekcji Amazon można dzieci uczyć jak sprzątać dane miejsce, jeśli zabierze się jakieś przedmioty, tak aby zabawki wracały na miejsce. Taka komoda to również wygodne miejsce, aby dzieci mogły sięgać po ulubionego pluszaka samodzielnie tak samo po ulubione klocki czy gry interaktywne.

Komoda Amazon Typ 36 może również posłużyć jako miejsce do przechowywania ubrań dziecięcych oraz środków do ich pielęgnacji. Zwłaszcza jak posiadamy bardzo małe dzieci, przechowywanie pieluch czy środków pielęgnacyjnych jest łatwiejsze, jeśli mamy do tego dobrze dobrane meble jak właśnie wspomniana komoda. Komoda Amazon to klimatyczny produkt, który odmieni niejeden pokój dla dziecka i jakość życia rodziców.

Meble Wójcik posiadają aż dwie kolekcje mebli dla dzieci - Angel oraz Amazon. Produkty można łączyć lub wybierać według kompletów. Meble takie zostały wyposażone wszystkie w solidne płyty z laminatem odporne na uszkodzenia. Meble wygodne w użyciu zarówno przez rodziców jak i same dzieci. W kolekcji Angel spotkać można więcej regałów i szafek natomiast w kolekcji Amazon komody pokojowe i wiszące półki.

Atuty kolekcji Amazon:
  1. Duży wybór komód do pokoju dla dziecka;
  2. Przyjemne dla oka białe meble;
  3. Wygodne meble w użyciu przez rodziców i dzieci;
  4. Łatwe produkty do montażu;

Opis

Szerokość
91
Wysokość
97
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
1
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 20%
Styl
boho

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: