Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik
search
  • Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik
  • Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik
  • Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik
  • Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik
Atrakcyjny produkt sypialniany do pokoju dziecięcego, zwłaszcza dla dziewczynek tak prezentuje się łóżko Amazon. 

Dostępny od ręki

1 099,00 zł
1 044,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 769,30 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 101 cm wysokość: 76 cm głębokość: 205 cm

Ilość

Urządzanie sypialni oraz pokoju gdzie śpi dziecko jest dość skomplikowanym procesem, ponieważ należy wybierać wygodne meble jak łóżka, materace oraz dodatki które ułatwiają zasypianie oraz poranne wstawanie. Kolekcja Amazon w Meblach Wójcik została wyposażona w nowoczesne meble do pokoju dziecięcych, które zostały wykonane z trwałych materiałów. Stylizacja tych mebli oparta jest o białe lub jasne barwy, nadając przestrzeni nowoczesności, szerszej perspektywy i wygodnego miejsca do spania w przypadku łóżek. Kolekcja Amazon to praktyczne meble do pokoju dziecięcego, ponieważ posiadają sporą ilość szuflad, szafek i wnęk.
alt
Łóżko Amazon TYP 90 Wójcik jest prostym łóżkiem sypialnianym do pokoju dla dzieci. Łóżko jest podwójne, pasuje do materaca o wymiarach 90x200 cm. Pod łóżkiem znajduje się szuflada, w której można zmieścić pościel lub dodatki do snu. Dodatkowo w wezgłowiu można zamontować oświetlenie Butterfly. Takie oświetlenie to dobry sposób jak mamy mało miejsca w pokoju lub sypialni. Łóżko jest przyjemny jasnym produktem, gdzie stelaż i materac dobierane są osobno. Boczna szuflada posiada uchwyty, które ułatwiają jej wyciąganie i zamykanie. Montaż szuflady można zastosować po prawej jak i lewej stronie.

Łóżko Amazon TYP 90 to klimatyczne łóżko dla dziecka, które potrzebuje wygodnego miejsca do spania. Przy takim łóżku można zamontować oświetlenie, ale również postawić szafkę nocną, na której znaleźć się może lampka oraz kubek z wodą czy sokiem. Łóżko Amazon idealnie komponuje się z pozostałymi meblami z tej serii. Pasują do niego zarówno półki wiszące jak i komody pokojowe. Zwłaszcza ten ostatni typ produktów, wprowadza solidne wykończenie w sypialni lub pokoju dziecięcym.

Budowanie przestrzeni wygodnej dla dziecka to sposób na zdrowe, dobrze wychowane dziecko, które przebywając w takim pokoju uczy się samodzielności. Nawet małe dzieci mogą uczyć się podstawowych zasad sprzątania, np. układania zabawek do szuflad czy na półki. Prezentowane łóżko w części ze szufladą może mieć również zastosowanie do przechowywania dodatkowego materaca, a także jako miejsce do złożenia pościeli dziecięcej.

Meble Wójcik mają ogólnie meble bardziej poważne, ukierunkowane na osoby dorosłe. Jednak posiadają one dwie kolekcje mebli dziecięcych, które są solidnie wykonane i sprawdzają się zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Meble Wójcik to dobry sposób na utworzenie domu cieszącego się uznaniem, takiego gdzie człowiek dobrze się czuje ze swoją rodziną, a także gdzie uczy siebie oraz swoich bliskich ważnych czynności w życiu. Budowanie przestrzeni w domu rozpoczyna się przeważnie równolegle pokoju dziennego z pokojem dla dzieci. Kolekcja Amazon pozwala na sprawne urządzenie takiego miejsca w domowym zaciszu.

Meble Wójcik to producent znanych i cenionych mebli do salonu, sypialni oraz mniejszych pomieszczeń. Każdy produkt jest pakowany i dostarczany do klienta w paczkach, które należy samodzielnie złożyć według dołączonej instrukcji. Na takim dokumencie znajduje się prosta instrukcja, która przeprowadza krok po kroku przez proces montażu. Oświetlenie Butterfly do łóżka jest opcją dodatkową i odpłatną.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Duża funkcjonalność;
  2. Elegancki styl:
  3. Geometryczny kształt brył;
  4. Solidne wykonanie.

Opis

Szerokość
101
Wysokość
76
Głębokość
205
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Amazon Wójcik: