Meblościanka CLIF dąb san remo & grafit mat Furnival

Meblościanka CLIF dąb san remo & grafit mat Furnival
search
 • Meblościanka CLIF dąb san remo & grafit mat Furnival
 • Meblościanka CLIF dąb san remo & grafit mat Furnival
 • Meblościanka CLIF dąb san remo & grafit mat Furnival

W ofercie Clif znajdziesz meble do salonu w dwóch opcjach kolorystycznych. Do mniejszych wnętrz polecamy wersję biały mat/grafit. Druga, nieco cieplejsza opcja, dzięki połączeniu z drewnem świetnie sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich.

1 759,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 280 cm wysokość: 195 cm głębokość: 46 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meblościanka Clif dąb San remo/grafit mat Furnival

Czy jesteś fanem nowoczesności czy wolisz bardziej tradycyjne przestrzenie? Kolekcja Clif od marki mebli do salonu Furnival, to z pewnością meble, które spodobają się zwolennikom głównie współczesnych trendów. Spójrz na meblościankę Clif, która dostępna w dwóch ciekawych wybarwieniach, już jutro może znaleźć się w Twoim salonie. W rankingu popularności mebli Furnival, największą sympatię zdobyła właśnie meblościanka, w kolorze dąb San remo/grafit mat.

Marka Furnival znana jest na polskim rynku już od wielu lat. To dobry moment na krótką jej charakterystykę. Firma Furnival została założona w 2011 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dystrybucji mebli na rynku krajowym i europejskim. Wykreowano własną ideologię współpracy, która jest jednym z głównych atutów w kontaktach handlowych. Opiera się ona na właściwie rozumianej formie współpracy, gdzie obie ze stron czerpią wymierne korzyści oparte na wzajemnej lojalności oraz na ciągłym udoskonalaniu oferty i jakości obsługi. Profesjonalne podejście do dystrybucji swoich produktów zapewnia ciągły rozwój firmy. Ich motto, które towarzyszy im przy podejmowaniu każdej biznesowej decyzji, to Dobre meble nie muszą być drogie. Sprawdź więc ofertę kolekcji Clif w naszym sklepie internetowym i przekonaj się o tym sam.

W ofercie Clif znajdziesz meble do salonu w dwóch opcjach kolorystycznych. Do mniejszych wnętrz polecamy wersję biały mat/grafit. Druga, nieco cieplejsza opcja, dzięki połączeniu z drewnem świetnie sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich. Cecha wyróżniająca kolekcję to zastosowanie delikatnych skosów we frontach, które umożliwiło stworzenie charakterystycznego dla tego systemu designu. Oświetlenie LED w kolorze białym dodatkowo uzupełni całość, tworząc idealną kompozycję.

Atuty wyróżniające kolekcję Clif:

 • Dwie opcje wybarwienia do wyboru
 • Nowoczesny design
 • Dobre, ale niedrogie meble
 • Oświetlenie Led
 • Skosy na frontach

Jak wiadomo, meblościanka to układ pewnych brył, tworzących spójną całość. Coraz częściej spotykamy na rynku wyposażenia wnętrz meblościanki nowoczesne. Jak twór, charakterystyczny dla mebli z ubiegłego wieku, meblościanka przeżywa rozkwit. Tak właśnie jest w przypadku prezentowanej kolekcji. Jakie bryły znajdziesz w układzie meblościanki Clif?

W skład meblościanki wchodzą:

 1. Szafka wisząca - 38 cm szerokości x 36 cm głębokości x 107 cm wysokości
 2. Szafka wisząca - 38 cm szerokości x 36 cm głębokości x 107 cm wysokości
 3. Witryna wisząca - 38 cm szerokości x 36 cm głębokości x 107 cm wysokości
 4. Witryna wisząca - 38 cm szerokości x 36 cm głębokości x 107 cm wysokości
 5. Szafka RTV - 140 cm szerokości x 46 cm głębokości x 34 cm wysokości
 6. Szafka RTV - 140 cm szerokości x 46 cm głębokości x 34 cm wysokości
 7. Półka - 110 cm szerokości x 20,5 cm głębokości x 19 cm wysokości

Opis

Szerokość
280
Wysokość
195
Głębokość
46
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570041
MPN
5903707570041