LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival

LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival
search
  • LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival
  • LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival
  • LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival
  • LIPPI 3 meblościanka biały mat & czarny połysk Furnival
Meblościanka LIPPI 3 to zestaw mebli, przeznaczonych do mniejszych mieszkań typu kawalerka, czy przestrzeni o mniejszych wymiarach jak pokoje. 
1 319,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 270 cm wysokość: 190 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meble Furnival stworzyły elegancką meblościankę LIPPI 3 w kolorach białego matu i czarnego połysku. Meble Furnival produkują meble nowoczesne, praktyczne do używania nia na co dzień, mają dużo elementów szklanych, a także produktów wykonanych z płyty wiórowej, gdzie występuje dużą odporność na zarysowania. Meble Furnival stworzyły meblościankę LIPPI 3, która przeznaczona jest do mniejszych mieszkań, ale właściciel mieszkania pragnie nowoczesnej, wygodnej przestrzeni o niepowtarzalnym designu, gdzie ważnym elementem jest niebieski kolor w postaci światła z lampek LED.
alt
Meblościanka LIPPI 3 posiada wysoką witrynę, niską szafkę RTV oraz średnich wymiarów komodę. Wszystko zostało stworzone z płyt wiórowych, gdzie na frontach występuje czarny połysk. Komoda i witryna dodatkowo posiadają szklane szyby, wykonane z hartowanego szkła. Całości wizerunkowi dodaje zastosowanie niebieskiego oświetlenia led, który optycznie powiększa przestrzeń i nadaje meblom głębi i wysokiej jakości elegancji.

Meblościanka LIPPI 3 Furnival posiada na frontach wykończenie w postaci metalowych, srebrnych uchwytów. W meblach zastosowano takie elementy wyposażenia, które wprowadzają znaczące zmiany wizerunkowe i funkcjonalne. Meblościanka może zostać postawiona w niewielkim mieszkaniu, tworząc wygodne miejsce do zamieszkania dla singli lub par, które nie mają dzieci. To również idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, gdzie mieszkają młode osoby, które chcą mieć przyjemne mieszkanie już w młodych latach i przyjemnie sobie mieszkać.

Meblościanka LIPPI 3 Furnival to meble pokojowe o eleganckim wizerunku, wprowadzający mieszkańców w ciekawe rozwiązanie dla mieszkania, o niewielkich wymiarach. Poza tym meblościanka LIPPI 3 Furnival posiada dodatkowo przestronną, elegancką szafkę RTV, gdzie można nawet na niewielkich powierzchniach pokoi, zbudować całkiem przyjemne i dobrze wyposażone kino domowe. Meblościanka LIPPI 2 Furnival posiada również półkę do powieszenia na ścianie, w celu przechowywania i budowania domowej kolekcji książek lub jako miejsce do eksponowania dekoracji, które przypominają nam podróże, czy wspomnienia związane z jakimś wydarzeniem w życiu.

Meblościanka LIPPI 3 Furnival wprowadza w pomieszczeniu dużo dodatkowe światła, zwłaszcza w kolorze niebieskim. Meblościanka posiada oświetlenie led, wbudowane w witrynę oraz w komodzie. Meblościanka LIPPI 3 Furnival to produkty do zastosowania w domowym zaciszu, aby móc zbudować wygodne miejsce do organizowania przestrzeni mieszkalnej, gdzie przechowywane są produkty różnego rodzaju.
alt
Meblościanka LIPPI 3 Furnival dobrze prezentuje się z dekoracjami wykonanymi z takich produktów jak szkło, metal oraz elementy związane z tapicerowanymi meblami.

Meble Furnival to produkty przeznaczone są do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, gdzie ważnym elementem jest wygoda, ale również aspekty wizualne, które wprowadzają znaczące zmiany w funkcjonowaniu niejednego domu. Meble Furnival stworzyły w roku 2020 kilka ciekawych, ale dość interesujących różnych kolekcji mebli. LIPPI 3 przeznaczone są do mieszkań oraz pokoi, gdzie nie potrzeba dużej ilości mebli, ale potrzeba tworzyć klimatyczne miejsce do mieszkania, gdzie wszystkie produkty są przechowywane w sposób ergonomiczny.

Meble Furnival to eleganckie meble, gdzie można zbudować zarówno ciekawą przestrzeń zarówno w mniejszym mieszkaniu, jak i dużym domu. Meble Furnival zmieniają przestrzeń wielu domów, gdzie ważnym elementem jest jakość, wizualne aspekty oraz funkcjonalność.

Atuty mebli Furnival:
  1. Eleganckie meble w nowoczesnym wykonaniu;
  2. Zastosowanie oświetlenia led w standardzie;
  3. Wizualne aspekty;
  4. Ergonomia;

Opis

Szerokość
270
Wysokość
190
Głębokość
44
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Furnival 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570164
MPN
5903707570164