MODERN meblościanka czarny mat & czarny połysk Furnival

MODERN meblościanka czarny mat & czarny połysk Furnival
search
  • MODERN meblościanka czarny mat & czarny połysk Furnival
  • MODERN meblościanka czarny mat & czarny połysk Furnival
  • MODERN meblościanka czarny mat & czarny połysk Furnival
Czarne meble przyciągają uwagę, wprowadzają w pomieszczeniu elegancję i pewne elementy tajemniczości jak meblościanka MODERN. Produkt wykonany z płyt laminowanej i lakierowanego szkła. 
1 759,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 280 cm wysokość: 148 cm głębokość: 42 cm

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Nowoczesna kompozycja czarny mebli w kolorze matu i przełamującego połysku - tak można nazwać meblościankę MODERN producenta Furnival. Komplet składający się z czarnych mebli, w którego w skład wchodzą dwie szafki, szafka RTV oraz półka na ozdoby i dekoracje. Meble Furnival w ostatnim czasie stworzyło kilka dość nietypowych, ale nowoczesnych i przyciągających uwagę modeli meblościanek do powierzchni mieszkalnych. W przypadku modelu MODERN mamy tutaj elementy czerni mat w korpusach mebli oraz połyski na frontach, uzupełnione niebieskim światłem.
alt
Meblościanka MODERN Furnival pasuje zarówno do dużych pomieszczeń jak i mniejszych mieszkań, gdzie przestrzeń odgrywa ważny element dobrze urządzonego domu. Meblościanka posiada dużo zamykanych frontów wykonanych szkła hartowanego oraz lakierowanego w kolorze czarnym. Płyta laminowana korpusu wynosi 16 mm grubości. W meblościance uchwyty jak i nóżki są plastikowe i czarne.

Nowoczesny wizerunek meblościanki MODERN sprawia, że dany produkt wprowadza pomieszczenie w wysoki poziom elegancji, nadając przestrzeni nie tylko nowoczesności ale pewną szczyptę awangardy. Meblościanka MODERN pasuje do pomieszczeń dobrze oświetlonych sztucznym światłem, wtedy meble nabierają wyrazistości i optycznie wprowadzają w pomieszczeniu większej przestrzeni. Meblościanka MODERN czarny mat i czarny połysk Furnival sama w sobie jest dużą ozdobą dla mieszkania czy domu, dlatego nadmiar ozdób czy dekoracji jest tutaj zbędny.

Meblościanka MODERN, w której wykorzystano niebieskie elementy oświetlenia, dane lampki ma w standardzie. Meble Furnival przeznaczone są do samodzielnego montażu, gdzie dołączona jest instrukcja do paczek. Meble Furnival są wysokiej jakości, przeważnie przedstawiają nowoczesną stylistykę, w dość awangardowym lub abstrakcyjnym wykonaniu, gdzie duże znaczenie mają dodatki w postaci oświetlenie czy szklanych elementów. Dołączone szkło do meblościanek Furnival jest szkłem hartowanym, odpornym na uszkodzenia i zarysowania, powstające podczas korzystania z mebli.

Meblościanka MODERN posiada szafkę RTV z podświetlanymi półkami. Fronty dwóch szaf bocznych są wykonane ze szkła lakierowanego, co dodaje produktom duży połysk. Takie zastosowanie szklanych elementów w meblach podnosi poziom i jakość danych mebli na wyższy. Ogólnie obecnie szkło hartowane czy elementy innego szkła, są mile widziane w aranżacjach przestrzennych wielu domów czy mieszkań. Gra świateł i elementy szklane, wprowadzają więcej optycznie przestrzeni, co sprawia że nasze mieszkanie staje się większe, bardziej obszerne i miło można w nim spędzać czas.

Meblościanka MODERN może też mieć zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie mamy zwolenników grania gier na konsolach, gdzie używa się sprzętu TV w salonie. Meblościanka może posłużyć do budowania domowego kina, gdzie w miejscu gdzie mamy szafkę RTV przechowujemy sprzęt, a w pozostałej części całą kolekcję filmów oraz płyt zarówno CD jak i winylowych. Na blacie szafki RTV można postawić sprzęt, a takżę elementy dekoracyjne jak na dołączonej do kompletu półce wiszącej.

Meble Furnival stworzyły duży wybór mebli tego typu, ale w różnych kolorystykach oraz różnych zestawach mebli. Meblościanki mają wielu zwolenników, ponieważ są zestawami mebli praktycznych, a także wprowadzającymi pewien ład i porządek w salonie czy innym pomieszczeniu mieszkalnym.

Atuty mebli Furnival:
  1. Eleganckie wykonanie;
  2. Nowoczesność;
  3. Oświetlenie LED w standardzie;
  4. Duży wybór meblościanek;

Opis

Szerokość
280
Wysokość
148
Głębokość
42
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570225
MPN
5903707570225